مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بررسی اجمالی قیمت رنگ های ترافیکی

آنچه در این مقاله میخوانید...

درباره رنگ های ترافیکیبررسی قیمت رنگ های ترافیکی گرمبررسی قیمت رنگ های ترافیکی سرددمای هوا و رطوبت نسبی در اجرای رنگ های ترافیکی سرد
قیمت رنگ های ترافیکی

این روزها یافتن یه قیمت خوب رنگ ترافیکی برای مشتری ها به یه دغدغه تبدیل شده است. متاسفانه قیمت ها به زودی تغییر می کنند و امکان ثابت شدن قیمت ها خیلی کم شده است. بعضی از قیمت ها در سال ۹۷ تغییرات زیادی پیدا کرده اند. و کسانی که در مناقصه ای خط کشی برنده شدند باید در قیمت ها تجدید نظر نمایند.و گرنه ضرر های هنکفتی را متوجه خواهند شد.

قیمت رنگ های ترافیکی

درباره رنگ های ترافیکی

انچه که در مورد رنگ های ترافیکی باید بدانیم این است که ما دو نوع رنگ ترافیکی داریم که هر کدام به چند بخش تقسیم بندی میشوند.رنگ های ترافیکی سرد که به دو بخش رنگ خط کشی تک جزئی  و رنگ خط کشی دوجزئی و رنگ های ترافیکی گرم که به سه بخش اسپری و  اسکرید و اکستروژن تقسیم بندی مس شوند. باید این مساله را در نظر گرفت که چه ضخامتی و چه ماندگاری و چه کاربردی را از رنگ خط کشی می خواهیم .قیمت رنگ های ترافیکی

بررسی قیمت رنگ های ترافیکی گرم

این روزهای اواخر سال ۹۷ قیمت رنگ های گرم با توجه به گران بودن مواد اولیه وارداتی بالا رفته و می توانید با توجه به این رنگ گرم را از ۱۵۰۰۰ تومان تا ۳۲۰۰۰ تومان تهیه کنید. در صورتی که رنگ گرم ترافیکی نیاز داشتید می توانیم با شما همکاری داشته باشیم. و اکیپ های اجرائی خط کشی نیز در اختیارتان می گذاریم. جهت بررسی بیشتر جزئیات با ما ارتباط بگیرید.ما رنگ های گرم ترافیکی با رزین های خارجی نیز می توانیم با قیمت های مناسب تر برای شما تهیه کنیم.

قیمت رنگ های ترافیکی

بررسی قیمت رنگ های ترافیکی سرد

قیمت رنگ های ترافیکی سرد تک جزئی پایه حلال  ما از ۱۵۰۰۰ تومان برا هر کیلو تا  ۲۲۰۰۰ تومان  می باشد. و رنگ های خط کشی سرد تک جزئی پایه اب از ۱۵۰۰۰ تومان تا ۱۷۰۰۰ تومان می باشد. و رنگ های سرد دوجزئی با هاردنر هر کیلو ۳۰ هزار تومان تا ۳۲۰۰۰ تومان می باشد.که می تواند بسته به هزینه ای که پرداخت می کنید کیفیت متفاوتی را برای شما رقم بزند.

قیمت رنگ های ترافیکی

دمای هوا و رطوبت نسبی در اجرای رنگ های ترافیکی سرد

به طور ایده ال باید رنگ های خط کشی پایه اب در دمای بالای ۲۰ در جه سانتی گراد اجرا شوند.فقط در صورتی که رطوبت نسبی محیط کمتر از ۵۰ در صد و سرعت باد بیش از ۱۰ کیلومتر بر ساعت باشد می توان در دمای بین ۱۵ تا ۲۰ در جه سانتی گراد نیز اجرا کرد.رنگ های پایه ابی هز گز نباید در دمای کمتر از ۱۰ در جه سانتی گراد اجرا شوند.در هر حال هز گز نباید رنگ های سرد را دررطوبت نسبی بیش از ۸۵ درصد اعمال شود.

 

 

 

روح اله ثنایی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.