فروش رنگ خط کشی خیابان ها ی شهر شما

اگر به دنبال رنگ مخصوص خط کشی بلوک های عابر پیاده و محورهای خیابان در شهر خود هستید؟ خرید و فروش رنگ خط کشی خیابان ها ی شهر شما در ایمن رنگ تاپ انجام می شود و این رنگ ها را هم برای پارکینگ ها و بلوک عابر پیاده می توانید استفاده کنید و خط کشی ها را با دست و تجهیزات و ماشین الات خط کشی انجام دهید .

رنگ خط کشی خیابان ها

رنگ خط کشی خیابان ها ی شهر شما

همه روزه با رنگ خط کشی سرو کار داریم و این رنگ ها در زندگی ما هستند و براحتی با این علائم افقی سرو کار داریم و جان بسیاری از ماهها بوسیله این علائم نجات پیدا می کند. این رنگ ها می توانند بارزین های مخصوصی مانند الکیدی و الکیدی اصلاح شده با کلروکائوچو و رزین های اکریلیک ترموپلاست و غیره باشند و بی جهت اهمیت رنگ خط کشی خیابان و ماندگاری انها و قابل دید بودن ان برای رانندگالن درشب و بازتاب انها اهمیت دارد.

رنگ خط کشی خیابان ها

چرا رنگ خط کشی خیابان ها به رنگ سفید است

عملا رنگ سفید از رنگ هایی است که قدرت بازتاب خوبی داشته و بعد از رنگ زرد ترافیکی زودتر دیده می شود و چون مکمل ان رنگ سیاده بوده و به رنگ اسفالت می باشد و بعضی از رنگ ها در کنار مکمل خود بهتر دیده می شوند ، بنابرین رنگ ترافیکی سفید را می توان یکی از مهم ترین فام ها در حوزه ترافیک نام برد .و استفاده از ان در رنگ های خط کشی قابل اغماض نیست .

رنگ خط کشی خیابان ها

بهترین رنگ خط کشی خیابان ها

  • یه رنگ خط کشی خوب باید دوام کافی را داشته باشد .
  • رنگ خط کشی باید حداقل جرم گیری را داشته باشد .
  • باید مقاومت کافی و حداقل 24 ساعت در مقابل اب را داشته باشد.
  • باید مقاومت حداقل 72 ساعت در مقابل شرجی و رطوبت را داشته باشد.
  • یه رنگ خط کشی خوب باید در طول مدت بهره برداری حداقل بازتاب را داشته باشد.
  • قدرت چسبندگی و تحمل شرایط اب و هوایی رادشته باشد
رنگ خط کشی خیابان ها

فروش رنگ خط کشی خیابان ها و معابر

ایمن رنگ تاپ در زمینه خرید و فروش رنگ خط کشی خیابان ها فعالیت می نماید و در این راستا در خدمت پیمانکاران و کارفرمایان و تاجران و مصرف کنندگان می باشد.ما امادگی تولید و تامین رنگ خط کشی سرد و گرم و دوجزئی را برای تمام مناطق و شهر ها ی ایران داریم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر رنگ خط کشی خیابان ها و در زمینه های دیگر می توانید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما