خرید عمده رنگ جدولی اکریلیک

رنگ‌ها از جمله ملزوماتی هستند کاربردهای مختلف دارند یکی از موارد استفاده از آنها در صنعت های مختلف و رنگ کردن دیوارها و یا بطور کلی دکوراسیون خانه است، از این رو رنگ اکریلیک جدولی نیز یکی از ده ها نوع رنگ می باشد که اغلب در رنگ کاری دیوارهای داخلی و خارجی نماهای بتی و جدول ها به کار می رود. از این رو این نیاز بازار باعث شده، تولید کنندگان انواع رنگ را بسته به کاربرد آن تولید کنند که رنگ جدولی اکریلیک از این قبیل است.

خرید عمده رنگ جدولی اکریلیک

آنچه خریدار رنگ اکریلیک باید بداند

آنچه خریدار رنگ اکریلیک باید بداند

رنگ ها امروزه انواع مختلف و هرکدام از آنها کاربرد های مشخص خود را دارند، اما یکی از جدیدترین رنگ‌ها در صنعت رنگ سازی رنگهای آکریلیک مات ساختمانی باشد که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم.

رنگ براق اکریلیک ساختمانی : این رنگ در واقع یکی از قدیمی ترین رنگ های موجود در بازار نمی باشد از مشخصه های اصلی این رنگ این است، حلال آن ها آب می باشد براحتی با آب مخلوط می شوند. این نوع رنگ ها بدن بو می باشند، و این یک مزیت بزرگ برای آنان محسوب می‌شود زیرا گازهای منتشر شده از آنها کمتر است و در نتیجه ضررهای زیادی برای سلامت انسان ندارد، یکی از مزایای آن آسیب ناپذیری در مقابل رطوبت است که آنها را از رنگ‌های پلاستیک متمایز می کند این رنگ‌ها با استفاده از جلاهای مخصوص رنگ، به صورت براق در می آیند.

رنگ مات اکریلیک سیلیکونی ساختمانی: رنگ های اکریلیک از جدید ترین نوع رنگ ها می باشد ،حلال این نوع رنگ نیز مانند رنگ پلاستیک آب است و برای اینکه از مواد نفتی در تولید آن استفاده نشده یکی از بی ضرر ترین رنگ ها می باشد که در رنگ کردن نمای داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود، یکی از مزیتهای رنگ های اکریلیک سیلیکونی، این است که خیلی سریع خشک می شود و کار با آن را آسان تر می کند.

از سویی درست است که این نوع رنگ حلالشان آب است ولی یک خاصیت خارق العاده که دارند این است که بعد از خشک شدن ضد آب می شوند و سیلیکونی بودن آن به نوعی باعث ضد زنگ بودن آن می‌شود، علاوه براین ها این رنگ های سیلیکونی مقاومت بالایی در مقابل حرارت و مواد شوینده دارند.

فروش ویژه رنگ جدولی اکریلیک

فروش ویژه رنگ جدولی اکریلیک

امروزه قیمت رنگ جدولی اکریلیک بسته به نوع کاربرد و نیاز بازار، می تواند متغیر باشد؛ به عنوان مثال یک مکانی بسته به سلیقه و نیاز، به رنگ براق احتیاج باشد و یا در مکانی دیگر رنگ های مات اکریلیک می تواند کاربرد داشته باشد که هرکدام با توجه به کاربرد قیمت خاص خود را دارند، از این رو تولید کنندگان باید در تولیدات خود تمام کاربردهای رنگ ها را در نظر بگیرند.

کاربرد وسیع رنگ اکریلیک باعث شده فروش رنگ ساختمان اکریلیک روبه رونق باشد، این مرکز همواره در تلاش است با فروش مستقیم بهترین رنگ اکریلیک ساختمان درجه یک، با نازل ترین قیمت به صورت عمده و خرده با حذف واسطه ها و دلالان بازار با صرفه جویی در زمان و هزینه های خریدار محترم آن را به فروش برساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما