مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید رنگ های ترافیک با قیمت استثنائی

آنچه در این مقاله میخوانید...

مرکز خرید رنگ های ترافیکچرا خرید رنگ ترافیک با قیمت استثنائیمعیار انتخاب رنگ ترافیک و سیستم خط کشی چیست؟رعایت مشخصات فنی ارائه شده در سازمان راهداری
خرید رنگ ترافیک

ایا میل دارید رنگ های ترافیک را با قیمت مناسب خرید کنید؟ لطفا به درد دل ما هم گوش کنید.الان در حال حاضر قیمت تیتان لومل ۳۵۰۰۰ و استون و بوتیل ۲۲۰۰۰ و رزین ۱۲۰۰۰ تومان با این اوصاف چطور انتظار می رود که ما بتوانیم رنگ های ترافیکی  با قیمت پایین ده هزار تومان برای شما  تهیه کنیم؟ ایا ازمونهای پلیمر را پاس میکنه؟ اونهم ،استاندارد رنگ های ترافیکی را رعایت کنیم. ولی ما سعی می کنیم رعایت انصاف را با مشتری داشته باشیم. لطفا به تولید کنندگان ما اعتماد کنید.

خرید رنگ ترافیک

مرکز خرید رنگ های ترافیک

کجای ایران به دنبال مرکز خرید رنگ خط کشی  خیابان و جاده می گردید؟ ایمن رنگ تاب را همراهی کنید ما هر حجمی از  را برای شما پیمانکار و کارفرمای عزیز  تولید می کنیم. حتی مطابق با میل شما چرا که اگر شما به خواص چسبندگی و حتی سفیدی و حتی عدم جرم گیری رنگ های ترافیکی ،کار داشته باشید نیز ملاک قرار می دهیم. تولید کنندگان ما مجرب هستند و سالها در این جاده ها مو سفید کرده اند.قبل از خرید رنگ ترافیک ازمایشی استفاده کنید.

خرید رنگ ترافیک

چرا خرید رنگ ترافیک با قیمت استثنائی

ما رنگ های ترافیکی سرد و گرم و دوجزئی را برای شما در هر سطحی می توانیم تولید کنیم. بستگی به این دارد که چه هزینه ای پرداخت می کنید. قیمت ها با توجه به کیفیت ،حقیقتا ناچیز هستند.قیمت ها از ۱۲۰۰۰ تومان تا ۱۹۰۰۰ تومان برای رنگ های ترافیکی سرد تک جزئی و از ۲۸۰۰۰ هزار تومام تا ۳۲۰۰۰ تومان برای دوجزئی هستند. و برای تینر رنگ ترافیکی  هم از ۱۲۰۰۰به بالا تولید می شود.

خرید رنگ ترافیک

معیار انتخاب رنگ ترافیک و سیستم خط کشی چیست؟

  • تراکم و فشردگی ترافیک
  • سرعت خشک شدن مورد انتظار
  • تیپ راه
  • ماشین الات موجود
  • میزان چسبندگی مواد خط کشی به سطح جاده
  • شرایط جوی و اب و هوایی منطقه
  • قیمت مناسب با عملکرد مورد انتظار
  • قابل رویت بودن و بازتاب نور برگشتی مورد انتظار توسط مواد خط کشی
  • استحکام کافی و طول عمر سرویس دهی

خرید رنگ ترافیک

رعایت مشخصات فنی ارائه شده در سازمان راهداری

در مشخصات فنی ارائه شده در سازمان راهداری حداقل میزان مصرف رزین در اخت رنگ ۲۸ در صد و تیتان ۱۰ درصد می باشد.در مبحث ماندگاری رنگ باید توجه داشت که جدای از اخذ تاییدیه کیفیت ،رنگ در ازمایشگاه مورد تائید سازمان راهداری ،رعایت نکات مهمی مانند شرایط اب و هوای و شرایط سطح اسفالت و حتی میزان تردد وسایل نقلیه نیز مهم است.به همین دلیل است که رنگ ترافیکی باید  متناسب با عوامل مذکور فرموله و تولید شود.

روح اله ثنایی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.