رنگ آستر اپوکسی + مناسب ترین رویه آن

یک کارفرما و یا صاحب کار پروژه باید بداند که برای خرید رنگ اپوکسی صنعتی برای محافظت از سازه های فلزی با متخصصین حوزه رنگ مشورت نمایند.یک اشتباه کوچک میتواند ضرری هنگفت را متوجه ما کند.شرکت ایمن رنگ تاپ میتواند این نقش رابواسطه تجربه چندین ساله خود به خوبی ایفا کند.رنگ اپوکسی صنعتی برای پوشش محافظ لوله و به عنوان سیلر اپوکسی،پرایمر اپوکسی،رنگ آستر اپوکسی و آستر اپوکسی فنول غنی شده با روی به رنگ اپوکسی گلاس فلیک بدون حلال به عنوان ر نگ رویه عرشه کشتی اپوکسی آستر غنی شده با پودر روی و آلکید آهن میکائی و اپوکسی زینک ریچ روناس آستر اپوکسی کرومات روی و آستر اپوکسی سرب بتونه اپوکسی دو جزئی به عنوان پوشش اپوکسی پلی آمین،به عنوان پوششهای اپوکسی مخازن سوخت به عنوان پوشش اپوکسی پلی آمید اپوکسی فنولیک و کولتار اپوکسی و…. در بازار ایران خرید و فروش میشود.

رنگ آستر اپوکسی

قیمت آستر اپوکسی

آستر اپوکسی هم میتواند بدون پیگمنت ضد خوردگی تولید شود هم با پیگمنت ضد خوردگی باشد.قیمت آستر اپوکسی بر حسب نوع آن میتواند متفاوت باشد.آسترهای اپوکسی بدون زینک ریچ هم میتواند نقش رنگ آستر و ضد خوردگی باشد چرا که نقش بسیار خوبی در شرایط سخت میتواند از خود ایفا کند.اگر میخواهید بهترین جواب را از پوشش آستر اپوکسی از لحاظ ضدخوردگی داشته باشید، باید سند بلاست کنید تا زنگ زدگی اثر منفی بر ماندگاری سطح فلزات نداشته باشد.آستر اپوکسی بدون پوشش و رنگ میانی در شرایط خاصی خوب جواب میدهد.اگر رنگ میانی اپوکسی و رنگ رویه اپوکسی را در3 لایه اجرا کنیم میتواند تا15 سال ماندگاری داشته باشد.برای انجام کاری با ماندگاری بالا و قیمت مناسب میتوانید با کارشناسان ایمن رنگ تاپ تماس بگیرید تا در اسرع وقت بهترین کار را به شما تحویل دهیم.

رنگ آستر اپوکسی

رنگ رویه اپوکسی

رنگ رویه اپوکسی بصورت پلی آمین و پلی آمید تولید میشود.معمولا برای فلزات رنگ اپوکسی صنعتی پلی آمید اجرا میشود.رنگ رویه اپوکسی بنا به شرایط محیط با ترکیبات متفاوتی تولید میشود.مثلا رنگ رویه کولتار اپوکسی داخل مخزن سوخت و روی لوله های فلزی مدفون در خاک و تجهیزات داخل خاک استفاده میشود.رنگ رویه اپوکسب فنولیک برای محیطهای اسیدی و شرایط بخار کاربرد دارد.رنگ رویه اپوکسی گلس فلیک بدون حلال را برای داخل آب دریا روی سطح فلزات استفاده میشود.رنگ رویه اپوکسی معمولا در داخل سایه خوب جواب میدهد و دچار پوسته پوسته شدن نمیشود.

رنگ آستر اپوکسی

رنگ رویه پلی اورتان

بهترین رنگ رویه پلی اورتان کدام است؟ قیمت رنگ رویه پلی اورتان چقدر است؟ رنگ رویه پلی اورتان را به عنوان رنگ مقاوم در مقابل شرایط آفتابی و یووی استفاده میکنند.این رنگ جزء پرکاربردترین رنگها در صنعت است.رنگ پلی اورتان رویه میتواند بصورت پی آ تولید شود که انعطاف پذیر است.رنگ رویه پلی اورتان را رنگ انعطاف پذیر مینامند.نسبت به رنگ رویه اپوکسی نرمتر است و در شرایط سخت مقاوم است.رنگ رویه پلی اورتان را در فامهایی مختلف تولید میشود. قابلیت چسپندگی این رنگ آنرا به یکی از پر کاربردترین رنگهای صنعتی تبدیل کرده است. جواب سوال در مورد رنگ پلی اورتان را در اینجا ادامه می دهیم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما