مرکز فروش تخصصی رنگ خط کشی عابر پیاده

آیا میدانید برای خطکشی عابر پیاده از چه رنگی استفاده میکنند؟ ایا ماندگاری رنگ خط کشی عابر پیاده برای شما مهم است ؟ ما اینجا هستیم تا چالشهای موجود در علامتگذاری جاده را با شما در میان بگذاریم. یکی از بهترین ومعتبرترین مرکز فروش رنگ خطکشی عابر پیاده شرکت ایمن رنگ تاپ است.

مرکز فروش رنگ خطکشی عابر پیاده

یکی از ویژگیهای رنگ عابر پیاده مقاومت در برابراصطکاک و قابلیت چسپندگی بالای آن در شرایط جوی گرماست.مرکز فروش ایمن رنگ تاپ بصورت خرید اینترنتی رنگ ترافیکی  و غیر حضوری میتواند در کمترین زمان ممکن بهترین رنگ را به دست مشتریان عزیز برساند.این رنگ بخاطر مقاومت بالای آن در برابر آفتاب و خصوصیات خوب آن مورد توجه پیمانکاران مختلف در اصناف مختلف قرار گرفته است. معمولا خط کشی عابر پیاده در ضخامت بالای 2000 میکرون اجرا می گردد. چون این محل محل ترمز گیری ماشینهاست بهتر است که از رنگهایی با ماندگاری بالا و مقاوم در برابر اصطکاک استفاده شود.

رنگ خط کشی عابر پیاده

 

رنگ خطکشی عابر پیاده چیست

رنگ خطکشی معمولا به رنگهای سفید و زرد در خیابانها دیده میشود و معمولا از رنگهای چند جزئی استفاده میشود.اکثر رنگهای دو جزئی با رزین اکریلیک ترموپلاست استفاده میشوند این رنگ را میتوانیم با قیمت مناسب و کیفیت  بالا به شما ارائه دهیم.رنگ دو جزئی خطکشی عابر با هاردنر و سخت کننده به نسبتهای مشخص با هم ترکیب میشوند که معمولا به نسبتهای مشخص باهم  ترکیب میشوند.یعنی 25 کیلو رنگ خطکشی با 200 گرم هاردنر ترکیب میشود و اجرا میگردد.

رنگ خط کشی عابر پیاده

رنگ خطکشی دو جزئی عابر پیاده

  1. دوام18 ماه تا 2 سال دارد
  2. در ضخامت بالای2000تا2500 میکرون اجرا میشود
  3. میزان مصرفی این رنگ در 2متر مربع بالای3 کیلوگرم است
  4. جرم گیری بالایی دارد
  5. با استفاده از لاک مخصوص رنگ میتوان از میزان جرمگیری آن کم کرد

این رنگ بخاطر وارداتی بودن برخی از اجزاء تشکیل دهنده آن ازقیمت رنگ سرد ترافیکی گرانتر می باشد

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما