قیمت رنگ اپوکسی روناس + زینک ریچ و پلی آمید

قیمت رنگ اپوکسی روناس چقدر است؟ آیا قیمت انواع رنگ اپوکسی روناس با هم فرق دارد؟ آیا ایمن رنگ نماینده فروش رنگ اپوکسی است؟ قیمت اعلام شده توسط کارشناسان فروش این شرکت آیا از قیمت کارخانه روناس بالاتر است؟

برای فروش رنگ اپوکسی روناس در شیراز و تهران و سایر نقاط کشور محدودیتی نداریم.کافی است که یکبار قیمت های ما را با بازار بسنجید.

رنگ اپوکسی روناس

رنگ اپوکسی پلی امید روناس

شرکت رنگ روناس با توجه به تجربه چندین ساله در تولید انواع رنگ های صنعتی مانند رنگ اپوکسی ، یکی از قابل اعتماد ترین شرکت در زمینه تولید انواع رنگ ، بخصوص رنگ اپوکسی پلی آمید و پلی آمین و مشتقات آم ها می باشد.شرکت ایمن رنگ تاپ مفتخر به ارائه انواع رنگ ها و ضد زنگ ها و آسترهای پوشش صنعتی ضد خوردگی می باشدو فروش رنگهای روناس با قیمت خوب و کارخا نه ای توسط شرکت ایمن رنگ که همواره خود را حافظ منافع مشتری می داند انجام می گیرد.

دریافت لیست قیمت رنگ اپوکسی روناس

ایمن رنگ تاپ فروشنده رنگ اپوکسی روناس و یکی از فروشندگان موفق محصولات روناس است برای دریافت لیست قیمت رنگ  روناس کافی است که نوع رنگ و میزان درخواست خود را ثبت کنید. قیمت رنگ اپوکسی روناس، برای همه مشتریان یکسان و از قیمت کارخانه بالاتر نیست. ما تنها فروشنده رنگ اپوکسی روناس نیستیم دوستان و همکاران دیگری هم هستند که اقدام به فروش محصولات این شرکت می کنند.

رنگ اپوکسی روناس

رنگ اپوکسی پلی آمید روناس

رنگ اپوکسی پلی آمید  جز پوشش های صنعتی و حفاظتی می باشد. به عنوان لایه میانی و لایه نهایی می تواند استفاده گردد.سطوح داخلی مخازن آب غیر بهداشتی به عنوان رنگ میانی و رنگ رویه اپوکسی محیط هایی که خورندگی زیاد دارند و مقاوم در برابر آب شیرین و شور این رنگ را تا ضخامت یک میلی متر البته در چند مرحله می توانید اجرا کنید.این پوشش مقاوم در برابر مواد شیمیایی رقیق است.آسترهای زینک سیلیکات مقاوم حرارتی، زینک ریچ های اپوکسی، رنگ میانی اپوکسی Mio  و سایر آسترها مانند پرایمر های دریایی اپوکسی و واش پرایمر اپوکسی ، رنگ اپوکسی پلی آمید  می تواند به عنوان رنگ زیرین فنولیک اپوکسی پلی آمید و رنگ پلی اورتان بکار رود.

رنگ اپوکسی روناس

رنگ اپوکسی زینک ریچ روناس

سفارش خرید رنگ اپوکسی زینک ریچ روناس را در فروشگاه ایمن رنگ تاپ ثبت کنید.

آستر زینک ریچ اپوکسی  بر پایه رزین اپوکسی بوده و به عنوان پرایمر برای سرویس های غوطه ور در آب ، سطوح داخلی و زیرین مخازن آب آشامیدنی ، سطوح زیرین داخلی مخازن سوخت مانند بنزین و گازوئیل ، این رنگ قابل جوش دادن است. در محیط های خورنده و مقاوم در برابر آب دریا مقاوم در برابر زنگ زدگی در مناطق ساحلی و شرجی و مناطق مرطوب کاربرد دارد. این نوع آستر پرایمر از سیستم های چند لایه پوششی و به عنوان یک لایه محافظ نیز کاربرد دارد.

رنگ اپوکسی روناس

معایب پوشش اپوکسی

  • رنگ اپوکسی پلی آمید که پایه حلال است در ضخامت های خیلی بالا جواب نمی دهد اگر بخواهیم این رنگ را به ضخامت یک میلی متر اجرا کنیم ، باید حداقل 4 لایه 500 میکرونی حالت تر اجرا کنیم. فاصله خشک شدن هر لایه 6 ساعت است.
  • رنگ اپوکسی پلی آمید و پلی آمین در مقابل آفتاب مقاومت کافی ندارد و پوسته پوسته می شود.
  • رنگ اپوکسی پلی آمین در سطوح عمودی شره میکند. فرایند خشک شدن و اجرای این رنگ ممکن است چند روز طول بکشد.
  • این رنگ در سایه خوب جواب می دهد و برای محافظت از آن در مقابل آفتاب باید از رنگ پلی اورتان رویه استفاده کرد.
  • پاکسازی و یا تغییر رنگ اپوکسی پر هزینه است و براحتی پاک نمیشود و نیاز به تجهیزات سنگین دارد.

با توجه به معایب رنگ اپوکسی که در بالا گفته شد مزایای فراوانی داشته و روز به روز این رنگ در میان صنعتگران جا باز می کند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما