مناسب ترین قیمت رنگ کف سوله +راهنمای خرید

بهترین رنگ برای کف سوله کدام است؟مناسبترین و ارزانترین رنگ برای کف سوله استیجاری چیست؟ ضمانت ایده آل برای کف سوله ای که لیفتراک تردد دارد چقدر است؟ جواب همه این سوالات را در مقاله زیر به شما ارائه میدهیم.

بهترین رنگ کف سوله

بهترین رنگ برای کف سوله از نظر قیمت و ماندگاری رنگ اپوکسی با رزین پلی آمین است که این رنگ باید با ضمانت قابل قبولی بر روی کف اجرا شود تا جوابگوی نیازهای کارفرما باشد.مناسبترین و ارزانترین رنگی مه ما در تهران اجرا کردیم رنگ ترافیکی اکریلیک میباشد که روی رنگ را لعد از اجرا لاک میزنیم تا هم قابل شستشو باشد و هم ماندگاری خوبی داشته باشد و چرک پذیری رنگ کمتر شود و این رنگ چون در سالن تغییرات دمایی زیادی نداریم میتواند تا 12 سال ماندگاری داشته باشد.آنچه ایمن رنگ برای شما پیشنهاد میدهد این است که هدفتان در رنگ کردن کف سوله را مشخص کنید،که این سوله تا چند سال در اختیار شماست و آیا موجر شما به شما کمک مالی میکند که در زیبا سازی و مقاوم سازی کف سهیم باشد؟آیا ماشین آلات سنگین و سبک همیشه تردد دارند یا موقتی هستند؟هدف شما از استفاده رنگ با دوام چیست؟به چند سال قانع هستید که راضی شوید این هزینه را متقبل شوید؟هزینه رنگ آمیزی کف سوله با توجه به وارداتی بودن بعضی از مواد اولیه مانند تیتان و ادتیوها،پیگمنتها و دیسپرس کننده هاخیلی بالاست و درست نیست که هزینه بی هدف و بی نتیجه ای را در این بازار داشته باشیم.

رنگ کف سوله

آشنایی با رنگ سوله انواع و کاربرد آن

رنگ صنعتی سوله یکی دیگر از رنگ های پرفروش و پر کاربرد در صنعت رنگ است. رنگ ها ترکیب اجزای مختلفی هستند که برخی از آن ها صرفا به عنوان تزیین کننده و برخی از آن ها به عنوان عامل نگهدارنده در نظر گرفته می شود . قابل ذکر است که این عامل سبب شده است میزان مصرف آنها متغیر باشداگر رنگی به عنوان پوشش در برابر زنگ زدگی در لوله های بزرگ استفاده می شود باید برخی از ویژگی های منحصر به فرد  را داشته باشد.رنگ صنعتی سوله به عنوان رنگ پوششی سازه های موجود در سوله ها استفاده می شود کاربرد اصلی آن به عنوان یک پوشش مقاوم است. رنگ سوله باید قابلیت چسبندگی بالایی داشته باشد.لازم است بدانید که بهترین رنگ سوله رنگی است که در برابر شرایط و تغییرات جوی بالاترین مقاومت را از خود نشان دهد.

همانطور که می دانید کفپوش اپوکسی در واقع نوعی کفپوش است که از رزین اپوکسی تهیه می شود و به صورت لایه یکپارچه از رنگ با ضخامت بین 0.5 تا 5 میلی متر بر کف ساختمان ریخته می شود این کفپوش ها که در واقع بدون درز بر روی زمین اجرا می شوند، مانند هر نوع کفپوش دیگری دارای مزایا و معایبی هستند.

رنگ کف سوله

مزایای کفپوش اپوکسی کف سوله

 • دارای طول عمر و مقاومت بالایی می باشد.
 • نسبت به سایر کفپوش ها از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است.
 • دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ بندی می باشد.
 • دارای خاصیت آنتی باکتریال و ضد نفوذ می باشد.
 • اگر خوب اجرا شود و خوب نگهداری شود ماندگاری بالای 15 سال خواهد داشت.
 • خیلی بهتر از سنگ هست  لیفتراک با وزن سنگین براحتی روی ان جابه جا می شود.
 • به راحتی تمیز می شود.
 • مقاومت حرارتی بسیار بالایی دارد.
 • می تواند بواسطه تمهیداتی هنگام اجرا عایق جریان الکتریسیته  باشد.

رنگ کف سوله

معایب کفپوش اپوکسی کف سوله

 • اگر سطح مورد نظر مرطوب و یا روغن آلود باشد، کفپوش قابلیت چسبندگی خود را از دست می دهد
 • اجرای کفپوش اپوکسی بسیار زمان بر است
 • این کفپوش ها دارای سطح لغزنده هستند
 • در برابر اشعه ندارند uv مقاومت چندانی ندارد
 • سطح آن به راحتی خش می افتد ولی براحتی خودش را وا نمیدهد .

رنگ کف سوله

خرید رنگ اپوکسی کف سوله

اگر به دنبال خرید رنگ اپوکسی هستید باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید.اولین نکته قیمت اپوکسی مایع است که باید بدانید عوامل گوناگونی از جمله برند تولید کننده محصول، نوع و کیفیت رنگ، نوسانات بازار و … بر آن تأثیر گذار است نکته مهم دیگر امکان خرید آنلاین رنگ اپوکسی  و غیر حضوری این محصول است که خوشبختانه در سال های گذشته فراهم شده است به این صورت شما می توانید محصول مورد نظرتان را به صورت غیر حضوری در هر ساعتی از شبانه روز خریداری کنید و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما