فروش بهترین رنگ ترافیکی در شیراز

انواع مدل رنگ ترافیکی دراستان فارس ،و فروش بهترین رنگ ترافیکی که از خانواده رنگ صنعتی بوده و در شیراز و مرودشت و بیضا و سپیدان و نوراباد و ممسنی و کازرون و فراشبند و… وشهرهای جنوبی استان فارس و حتی بوشهر میتوانید تهیه کنیدجهت تهیه انواع رنگ  ترافیکی و یاخط کشی به سایت گروه تجاری ایمن رنگ تاپ سر بزنید.

فروش بهترین رنگ ترافیکی

فروش بهترین رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی که توسط شرکت ایمن رنگ تاپ به فروش می رسد،تحت نظر ازمایشگاه پلیمر ایران بوده و تمام ایتم های مورد نیاز در هر شاخه رنگ ترافیکی(سرد -گرم -دوجزئی- سه جزئی) از لحاظ استاندارد را پاس کرده است.و سعی شده از بهترین مواد اولیه تهیه شود. این را هم باید عرض کنیم که اگر نیاز به خرید بهترین رنگ ترافیکی هستید ،باید بهترین اجرا را در رعایت همه استاندارد ها داشته باشید.

فروش بهترین رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی در شیراز

برای خرید رنگ ترافیکی یا خط کشی در شیراز کافی است ،با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.رنگ های ترافیکی را بدون واسطه از ما تحویل بگیرید.قیمت رنگ خط کشی ، در این شرکت کاملا هوشمندانه و منصفانه است. پارامترهای اصلی ما کیفیت است . و روی قیمت زیاد مانور نمی دهیم.مهم این است که مشتریان از ما راضی باشند.تولید رنگ ترافیکی در این شرکت طبق استاندارد های رایج در خط کشی راه می باشد.

فروش بهترین رنگ ترافیکی

فروش رنگ ترافیکی

  • رنگ اکریلیک ترموپلاست سرد
  • رنگ ترافیکی ترموپلاست گرم(اسپری و اسکرید)
  • رنگ ترافیکی دوجزئی عابر پیاده
  • رنگ گرم اکستروژن
  • تینر رنگ ترافیکی

 

 

تماس با ما