قیمت رنگ ترافیکی مقاوم در بازار

رنگ های خط کشی جاده  که در بازار تحت عنوان رنگ های ترافیکی یاد می شود.در انواع مختلفی با کارکردهای طولانی مدت و کوتاه مدت عرضه می شوند.قیمت رنگ ترافیکی مقاوم در بازار علاوه نسبت به رنگ های دیگر بالاتر است و لی قدرت زیادی در مقابل ترمزگیری و اصطکاک دارا می باشد. جهت خرید و استعلام قیمت بروز انواع رنگ های ترافیکی و خط کشی ،با قیمت های باورنکردنی در کنار شما خواهیم بود.

رنگ ترافیکی مقاوم

رنگ ترافیکی مقاوم یعنی چی ؟

رنگ های خط کشی باید دوام کافی در مقابل سرد و گرم شدن و عوامل جوی وحتی ترمز ماشین الات وبرف روبی های مداوم داشته باسد. لذا حکم می کند که از نوع پلیمرهای بادوام در خط کشی استفاده شود. تا ماندگاری رنگ برروی سطوح اسفالت و درمواردی بتن ،افزایش یابد.برای همین کارفرمایان برای جلوگیری از خط کشی های کوتاه مدت از پلیمر های بادوام مانند ترموپلاستیک گرم و پلی یورتان استفاده می کنند.

قیمت رنگ ترافیکی مقاوم

قیمت رنگ ترافیکی مقاوم

رنگ ترافیکی ترموپلاستیک باضخامت های 100 تا 2500 میکرون در خط کشی های اسکرید و اکستروژن و رنگ گرم  اسپری اجرا می شود. جهت خرید این محصول و قیمت گرفتن با ما در ارتباط باشید. از بهترین مواد اولیه در بازار تولید می شود. و می تواند در بزرگرراهها و راههای برون شهری برای سرعت بیش از 60کیلومتر مورد استفاده قرار گیرد. جهت خرید از این محصول می توانید از ما مشاوره بگیرید. و هر میزان درخواست شود اماده ارسال هستیم.

رنگ ترافیکی مقاوم

رنگ ترافیکی در بازار

رنگ های ترافیکی مقاوم علاوه خط کشی های محوری در برون شهری در داخل شهر ها وورودی پل ها و ورودی پلیس راهها استفاده می شود.رنگ های مقاوم که از رزین های ترموپلاستیک و پلی یورتان هستند در بازار به رنگ های زرد و سفید و قرمز و..به فروش می رسند. ما هم افتخار داریم وارد بازار رنگ خط کشی شده ایم.برای خرید رنگ بهینه و قیمت های مناسب نگران پول خود نباشید.

رنگ ترافیکی مقاوم

نکات اجرایی رنگ ترافیکی مقاوم

  • میزان مصرف معمول رنگ ترافیکی گرم ترموپلاست،125تا 130 گرم در هر متر طول برای رنگ ترموپلاستیک است.
  • برای بهتر دیده شدن معمولا گلاسبید روی ان می پاشند،مقداری هم پیش مخلوط استفاده می کنند.
  • 130 گرم مصرف رنگ ترموپلاستیک به عرض 16سانتی متر و ضخامت 500 میکرون است.
  • افزایش ضخامت اجرای رنگ  ترموپلاستیک گرم ،زمان خشک شدن را افزایش می دهد.
  • بالارفتن دمای سطح هنگام هوای گرم زمان خشک شدن را کاهش می دهد.

برای  خرید رنگ ترافیکی مقاوم گرم و سرد و گلاسبید و رنگ های جدولی با برند تجاری ایمن رنگ تاپ در کنار شما هستیم.

تماس با ما