مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت رنگ ترافیکی گرم استاندارد

آنچه در این مقاله میخوانید...

رنک ترافیکی گرم چیست ؟بررسی قیمت رنگ ترافیکی گرم اجرای رنگ ترافیکی گرم استاندارد
قیمت رنگ ترافیکی گرم

در بررسی قیمت رنگ ترافیکی گرم باید بدانیم که برای تولید رنگ ترافیکی گرم استاندارد و با کیفیت طبق اصول کاری می توان یا اور شد که پارامتر های زیادی را باید مد نظر قرار داد که بهترین کیفیت را از لحاظ فنی و ماندگاری و قیمت تمام شده داشته باشیم .

قیمت رنگ ترافیکی گرم

رنک ترافیکی گرم چیست ؟

یه نوع رنگ جامد پودری و بلوکی شکل و گرانولی که از رزین و رنگدانه و دانه های شیشه ای پیش مخلوط و مصالح دانه ای فاقد حلال هستند که در هنگام اجرا در اثر پیش گرم شدن و گرم شدن ذوب می شوند و پس از سرد شدن جامد می شوند و ماندگاری این رنگ ها بسته به کیفیت انها و کیفیت اجرا و کیفیت اسفالت تغییر می کنند.این رنگ روی رنگ سرد ترافیکی و رنگ گرمی که قبلا اجرا شده است سازگار است و می توان به راحتی اجرا کرد.

قیمت رنگ ترافیکی گرم

بررسی قیمت رنگ ترافیکی گرم

انچه قبل از خرید رنگ ترافیکی گرم ترموپلاستیک باید بدانیم ان است که رنگ گرمی که میخواهیم خرید کنیم به چه طریقی قرار است اجرا شود؟( اسکرید یا اسپری یا اکستروژن) یا کیفیت اسفالت چطور است ایا اسفالت کهنه است یا تازه ، ایا عمر مفید و ماندگاری اسفالت کمتر است یا بیشتر چون ممکن است ما رنگی را اجرا کنیم که اسفالت ان زودتر از خود رنگ خراب شود. قیمت هر کیلو رنگ گرم در حال حاضر از ۲۰۰۰۰ هزار تومان تا ۳۵۰۰۰ هزار تومان متغیر است.برای اسفالت های تازه خرید رنگ با قیمت پایین کفایت می نماید. قبل از خرید رنگ گرم ترافیکی به ما زنگ بزنید.

قیمت رنگ ترافیکی گرم

اجرای رنگ ترافیکی گرم استاندارد

  • در هنگام اجرای رنگ گرم ترافیکی روی رنگ سرد قدیمی باید توجه کنیم در رنگ قبلی نقص و کمبودی نداشته باشد و ضخامت رنگ قبلی کمتر از ۱۵۰ میکرون باشد.
  • اگر رنگ گرم قبلی را بخواهیم با رنگ سرد تجدید کنیم رنگ گرم اجرا شده نباید دارای ضخامت ۷۵۰ میکرون بیشتر باشد در غیر انصورت با سایش مکانیکی یا ضخامت رنگ قبلی را کم کرده یا کاملا پاک شود و بعدا اجرا شود.
  • اجرای رنگ گرم بر روی رنگ دوجزئی و اجرای رنگ دوجزئی بر روی رنگ گرم ممنوع است .
  • برای ترمیم اسکرید و اکستروژن با ضخامت کمتر از ۳۰۰۰ میکرون می توان به روش اسپری می توان لایه نازکی از رنگ گرم از ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ میکرون روی ان به شکل اسپری پاشید .
  • ضخامت رنگ اسکرید و اکستروژن تجدید شده نباید بیش از ۶۰۰۰ میکرون باشد .

روح اله ثنایی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.