معرفی رنگ اپوکسی مخازن سوخت و آب آشامیدنی + قیمت خرید روز

برای رنگ آمیزی مخازن گازوئیل و بنزین چکار باید کرد؟ بهترین رنگ برای مخازن سوخت مانند بنزین و گازوئیل چیست؟ ایا رنگی هست که دوام خوبی داشته باشد؟برای مخزن مدفون در خاک چه رنگی مناسب است؟چرا زینک ریچ داخل مخازن کاربرد دارد؟

رنگ اپوکسی مخازن آب آشامیدنی

برای اینکه داخل یک مخزن آب شرب را رنگ کنید باید توجه داشته باشید که رنگهای معمولی به درد این کار نمیخورد چون آب دائما در مخزن در جریان است بنابراین باید به صورت اصولی رنگ شود.برای این کار ابتدا باید زیر سازی و سند بلاست و پاکسازی زنگ زدگی انجام شود و بعد از آن پرایمر زینک ریچ اپوکسی  یا پرایمر اپوکسی دریایی زیر کار اجرا کنید و سپس رنگ میانی اپوکسی و رنگ اپوکسی بهداشتی روی آن اجرا کنید.رنگ اپوکسی بدرستی بهترین رنگ برای مخازن آب آشامیدنی است.

رنگ اپوکسی مخازن

شرکت فروش رنگ اپوکسی منبع آب آشامیدنی

ایمن رنگ تاپ بهترین مشاور ومجری رنگ آمیزی مخازن آب شرب است.برای رنگ امیزی اصولی و حرفه ای مخزن آب آشامیدنی با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.مجری های اموزش دیده و حرفه ای داریم که توسط آنها مخازن شما را به بهترین نحو رنگ میکنیم.نکته ای که قابل ذکر است این است که رنگهای صنعتی اپوکسی بهداشتی و بسترها ورنگ میانی که داخل مخزن اجرا میشوند چون دارای حلال میباشند بوی خفه کننده ای دارند به همین خاطر بهتر است با مجری با سابقه اجرا شود که زمانیکه داخل مخزن است

دچار خفگی نشود و همچنین باید تجهیزات کافی مانند فن،هواکش،ماسک و دستکش داشته باشد.شرکت ایمن رنگ تاپ بهترین گزینه برای اجرای این کار است.

رنگ اپوکسی مخازن

نحوه رنگ آمیزی مخازن آب شرب

نحوه رنگ آمیزی داخل مخازن آب شرب را در زیر برای شما توضیح میدهیم. اولا یک لایه زینک ریچ اپوکسی با درصد بالا باید اجرا شود که هر کیلو2الی3 متر مربع را جواب میدهد،بعد از اینکه زینک ریچ خشک شد رنگ میانی اپوکسی را اجرا کنید.هر کیلو رنگ میانی اپوکسی حدود 3تا 4متر مربع را جواب میدهد.داخل مخزن میتوانید از رنگ اپوکسی پلی آمین بهداشتی استفاده کنید چون اگر رنگ حلال دار به آب اضافه شود سبب مریضی میشود و خطرناک است.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما