قیمت رنگ امیزی جداول سطح شهر شیراز

در بررسی قیمت رنگ امیزی جداول سطح شهر با ید اذهان داشت که مسائل زیادی می تواند،در نحوه ی قیمت گذاری نقاشی و زیباسازی جداول سطح شهر شیراز و بوشهر و اصفهان و یزد و..می تواند تاثیر گذار باشد. گروه ایمن رنگ تاپ در این سایت این مسائل را بررسی کرده است . لذا پیمانکاران حوزه ی رنگ امیزی جدول های خیابان ها و کارفرمایان می توانند از ما نمونه های رنگ جدولی را درسایت خریداری کنند.

قیمت رنگ امیزی جداول سطح شهر

رنگ امیزی جداول سطح شهر

در رنگ امیزی جداول سطح شهر باید به این نکته توجه کرد که از چه نوع رنگ جدولی قرار است استفاده شود. ایا قبل از رنگ امیزی نیاز به سمباده زنی و پاک سازی رنگ های داریم؟اگر نیاز به سمباده زنی داریم قیمت گذاری فرق می کند. اگر کارفرمای دست و دل باز داریم نیز قیمت ها فرق می کنند.و حجم کار و شرایط پول دهی کارفرما از جمله پارامترهای مهم در قیمت گذاری دسمزد رنگ امیزی اثر دارند.

قیمت رنگ امیزی جداول سطح شهر

قیمت رنگ امیزی جداول سطح شهر شیراز

در حال حاضر قیمت رنگ امیزی جداول درشیراز برحسب متر طول است. از متری 1000 تومان به بالا شروع می شود.تا 1500 تومان هم جا دارد. البته بین 1000 تا 1500 تومان در سال 97 واوایل 98 می تواند قیمت گذاری شود.بالا پایین بودن قیمت بستگی به این دارد که ایا نیاز به پرایمر زیر کار داریم یا نه ؟ ایا نیاز هست که دوبار رنگ امیزی شود؟ ایا رنگ جدولی پایه اب هست؟ ایا رنگ جدولی پایه حلال هست؟

فروش رنگ جداول سطح شهر شیراز

بر ای خرید رنگ جدولی نیاز به هیچ زحمتی ندارید. کافی است ایمن رنگ تاپ را انتخاب کنید.نمایندگی های ما در سطح شیراز مستقر هستند و انواع رنگ های جدولی را برای شما فراهم می کنند.در صورت نیاز هم می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.رنگ های جدولی از بهترین مواد اولیه تولید شده اند و ازمایشهای پسا بازتاب و دوام خود را پس داده اند.

قیمت رنگ امیزی جداول سطح شهر

مزایای رنگ جدولی پایه اب ایمن رنگ تاپ

  • ضد اب و قابل شستشو بودن رنگ جدولی پایه اب
  • مقاوم در برابر پوسته پوسته شدن
  • قابلیت تنفس پذیری و استفاده از فناوری نانو برای طول عر بیشتر
  • هر کیلو گرم از رنگ جدولی حدود 4 متر مربع را پوشش می دهد.
  • بسته بندی سطل های بزرگ 30 کیلویی
  • پوشش عالی و قیمت مناسب

 

تماس با ما