قیمت رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ نسوز و کاربرد آن در صنعت

اهن، فلزی است که بیشترین عنصر زمین در جرم و نماد اختصاری Fe می‌باشد که بیشترین کاربرد را در صنایع مختلف دارد. در بحث سازه‌ای به عنوان پایه و نقش اصلی در نظر گرفته می‌شود و برای استحکام و سختی سازه کارایی ان تضمین می‌گردد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

از طرفی استفاده از اهن با یک مشکل اکسیداسیون روبرو است که به دلیل اثر متقابل اهن با اب و اکسیژن، شرایط زنگ زدگی برای فلز ایجاد می شود و ساختار فلزی دچار تخریب می گردد.

قیمت رنگ نسوز فولاد ضد زنگ اپوکسی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف دارد.

در واقع این فلز با قرار گرفتن در محیط با رطوبت کم باعث زنگ زدگی می شود که باعث واپاشی فلز می شود که به نوبه خود باعث اسیب به تاسیسات و سطوح در ساختمان می شود و جنبه زیبایی شناختی ساختمان را تغییر می دهد. از انجا که اهن در مجاورت هوا و رطوبت به راحتی تحت تاثیر و اکسید قرار می گیرد و همچنین به دلیل اینکه در اکثر ساختارها و تاسیسات، این فلز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، راه حل اساسی برای اکسیداسیون اهن و نگهداری از تاسیسات و سازه های اهن، استفاده از اهن اپوکسی به عنوان یک نقش مکمل است. رنگ اهن اپوکسی ضد زنگ و ساینده است.

رنگ های اپوکسی استحکام چسبندگی بالایی دارند. اساسا به منظور استفاده به عنوان یک پوشش محافظ و به عنوان یک لایه پیشگیرانه در برابر اسیب با استحکام چسبندگی بالا به سطوح و سطوح جرمی نظیر اهن و فولاد متصل به ان، طراحی و تولید شده است. این پوشش‌ها از دو ماده اصلی اپوکسی، سخت کننده یا پلی‌امید و با هم ترکیب شده و به عنوان لایه محافظ بر روی سطوح مختلف استفاده شده‌اند. در ترکیب این دو، نسبت رنگ باید به سخت کننده مشاهده شود، اگر با نسبت صحیح ترکیب نشود، قطعات رزین یا هاردنر ترکیب نخواهند شد که باعث کاهش کیفیت و استحکام رنگ خواهد شد.

 قیمت رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ

اهن اپوکسی برای تمام انواع فلزات اهن و مقاطع فولادی مناسب است. ایجاد یک لایه مراقبتی بر روی اهن، مقاومت این فلز را نسبت به سایش و زنگ زدگی افزایش می دهد. قدرت محافظ این رنگ‌ها به دلیل اختلاط قوی‌شان اجازه می‌دهد که این رنگ‌ها جلوگیری شود و با رنگ‌های ساختمان‌سازی بسیار متفاوت عمل کند، بدون اینکه هیچ مشکل الودگی یا خطرات دیگری از رنگ‌ها در تماس با اسیدها و حلال‌های شیمیایی وجود داشته باشد. در ترکیب این رنگ ها، رنگدانه کروم روی و اکسید اهن که به عنوان یک ترکیب کامل در برابر خوردگی و زنگ اهن عمل می کند، استفاده می شود. به دلیل نقش حفاظتی این پوشش ها در محیط های شیمیایی، پروژه های صنعتی و برد بالا، حتی در مواردی که تاسیسات اهن و تجهیزات باید زیر اب باشند، این اپوکسی به طور معمول برای دستیابی به دوام و مقاومت بالا استفاده می شود که باعث می شود پیوند فلز در ساختار و تاسیسات پایدار شود. پوشش های اپوکسی، برخلاف تمام عوامل مخرب، مانند رطوبت شدید محیط زیست، مواد شیمیایی و موادی که خواص اسید دارند، به خوبی عمل می کنند و از سطوح مختلف که وظیفه محافظت از انها در برابر خطرات محیطی را دارند، جلوگیری می کنند.

 قیمت رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ

از مزایای خوب این رنگ‌ها می‌توان به مقاومت مقاومت ماده پوشش‌ها و مقاومت بالای ان‌ها به دلیل انعطاف پذیری بالای این پوشش‌ها در برابر تغییرات ایجاد شده در سطوح و سازه اشاره نمود. همچنین از قابلیت شستشوی اسان و راحت این رنگ‌ها می‌توان به قابلیت استفاده از ان‌ها اشاره کرد. قابلیتهای درخشان این رنگها ان را در صنعت بسیار جذاب کرده است و ان را یک ضرورت انکارناپذیر در ساخت سازه‌ها و امکانات برای مثال در ساخت پل‌های فلزی، تاسیسات پتروشیمی، خطوط لوله، بدنه ماشین‌ها، تاسیسات دریایی، مخازن و غیره در نظر گرفته شده است و هنگام استفاده از رنگ اپوکسی، باید سطحی باشد که به عنوان لایه و پوشش محافظ بر روی ان، از هر ناخالصی، الودگی، رطوبت و غیره.

اپوکسی شستشو داده شده با ظرفیت کامل برروی سطوح، در حضور الودگی بر روی سطوح، باعث می‌شود که اپوکسی استحکام چسبندگی لازم را نداشته باشد، در نتیجه از جرم و سطح مراقبت نمی‌کند. پوشش اپوکسی از دو نوع عمده پلی‌امید و پلی‌امین تشکیل شده است.

پلی‌امید اپوکسی استحکام چسبندگی بالاتری دارد اما پایداری ان کمتر است. پلی امین که مقاومت زیادی در برابر حلال ها و مواد شیمیایی دارد و نحوه پیاده سازی این رنگ بر روی سطوح با استفاده از غلطک، که به دقت تمام لایه های رنگی بر روی سطح مورد نظر را به منظور جلوگیری از اکسیداسیون و اسیب فلز با رطوبت و برای جلوگیری از زنگ زدگی می باشد.

 قیمت رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ

ویژگی های این رنگ ها برای شستشو و تمیز کردن اسان است، دوام بالا و دوام، همچنین دارای خاصیت ضد جلبک هنگامی که امکانات زیر اب و در محدوده ابی قرار دارند، دارای استحکام چسبندگی بسیار بالا همراه با نصب و راه اندازی ساده و مقاومت در برابر حلال ها و مواد شیمیایی. این رنگ‌ها به دلیل استفاده از بازار پرفروش، می‌توانند در واقع به عنوان یک نوع بیمه و ضمانت برای سازه‌ها در نظر گرفته شوند، زیرا با داشتن نقش محافظتی بالا، دوام و دوام کار را تضمین می‌کنند. خرید رنگ اپوکسی انلاین یکی از بهترین گزینه ها برای خرید است، زیرا دانستن قیمت اسان است و می تواند به راحتی با مقایسه محصولات و شرکت های تامین کنندگان خرید. قیمت این محصول به علت نوسانات قیمت ثابت نیست و در حال تغییر است، برای دریافت قیمت از اپوکسی اهن، بازدید از این سایت می باشد و شما می توانید برای خرید و ثبت و سفارش از طریق پل های ارتباطی با مشاوران ما ارتباطی برقرار کنید و محصول مورد نظر خود را ثبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما