فروش رنگ ترافیکی سفید در تبریز

اگر فروش رنگ ترافیکی سفید در تبریز را جستجو گرده اید. ما اماده ایم انواع رنگ خط کشی و گلاسبید روپاش و پیش مخلوط را برای شما پیمانکاران و کارفرمایان عزیز در استان های اذر بایجان غربی و شرقی سایر استان های هم جوار تامین و فراهم کنیم. برند ما به معنای فروش نیست به معنای ماندگاری است. همچنان که سایر مشتریان ما این را یاد اور می شوند.

فروش رنگ ترافیکی سفید

رنگ ترافیکی سفید

رنگ ترافیکی یا خط کشی با فام سفید یکی از فام های رایج در خط کشی جاده ها و پیاده روهها و نظم دهنده حرکت ماشین ها و سواری ها در خیابان هاست. و در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود.در نوع پودر خشک ان  گرفته تا مایع و پیش ساخته در فریم های مختلف به بازار عرضه می شود. و بستگی به نوع و مدت کارکرد ان می توان از ان خریداری کرده وخط کشی را اجرا کرد. برند ایمن رنگ تاپ انوع رنگ ترافیکی سفید  را ارائه می دهد.

فروش رنگ ترافیکی سفید

فروش انواع رنگ ترافیکی سفید در تبریز

  • رنگ ترافیکی یا خط کشی سه جزئی با فام سفید
  • رنگ تافیکی یا خط کشی سفید دو جزئی با فام سفید
  • رنگ ترافیکی یا خط کشی سرد  تک جزئی سفید (رزین اکریلیک و رزین اکریلیک ترموپلاست و رزین الکیدی کلروکائوچو)
  • رنگ ترافیکی یاخط کشی سفید گرم اسپری
  • رنگ ترافیکی یا خط کشی سفید گرم (اسکرید- اکستروزن)

فروش رنگ ترافیکی سفید

با فروش انواع رنگ های ترافیکی و تینر های ترافیکی در خدمت هم وطنان عزیز هستیم.

رنگ ترافیکی سفید اسکرید یعنی چه؟

خط کشی های برجسته ای که در ورودی تونل ها وزیر پل ها و کنارهای پرتگاهها استفاده می شود را اسکرید می نامند. می تواند در نوع فرو رفته و پیش امده بکار رود.در مناطق برفی نوع پیش امده به دلیل برف روبی مکرر توصیه نمی شود. و معمولا در این مناطق هنگام اجرای اسفالت خطوط فرورفته ای روی اسفالت تازه ی  کنار جاده ایجادمی کنند. در راههای یکنواخت و بدون پیچ یا سراشیبی از  هیپنوتیزم راننده و خواب ان و از پرت شدن  جلوگیری می کند.

فروش رنگ ترافیکی سفید

پیشنهادات برای اجرای بهتر رنگ ترافیکی سفید

  • قبل از اجرای رنگ ترافیکی با مهندسی شرکت تماس گرفته و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با اگاهی بیشتری اجرا را انجام دهید.
  • مشکلات اجرا ی  رنگ ترافیکی را نباید متوجه تولید کنندگان بدانیم و متاسفانه برخی از بزرگواران در بخش اجرا بخاطر کم کردن هزینه یکسری کارهای غیر اصولی انجام می دهند که به کیفیت طاهری و ماندگاری رنگ صذمه زیادی وارد می کنند.
  • استفاده از حلال های نامناسب برای رقیق کردن رنگ های ترافیکی اصلا توصیه نمی شود.
  • برای هر رنگ حلال مخصوص به خود ان استفاده شود.چون تولید کنندگان رنگ ها تحت ازمایش مرکز پلیمر ایران نوع تینر را انتخاب می کنند.

 

 

 

تماس با ما