خرید بهترین رنگ ضد خوردگی + بازرسی بعد از اجرای رنگ ضد خوردگی

به نام خدا ، خرید بهترین رنگ ضد خوردگی و یا سیستم های پوشش ضدخوردگی توسط  شرکت این رنگ انجام می گیرد.رنگ ضد خوردگی می تواند یک لایه و دولایه و یا حتی 3 الی 4 لایه انجام گیرد. بنابر اهمیت پروژه شما میتواند سیستم را انتخاب کرد. به طور مثال داخل مخزن بنزین ضد زنگ و یک میانی و لایه رویه گلس فلیک اپوکسی  استفاده میشود. یا بیرون مخزن بنزین و داخل خاک قرار می گیرد. لایه اول ضد زنگ زینک ریچ 70 میکرون لایه دوم رنگ میانی اپوکسی 120 میکرون لایه سوم کولتار اپوکسی 150 میکرون اجرا می شود.

رنگ ضد خوردگی

پوشش ضد خوردگی + آستر فلزات

یک رنگ ضد خوردگی آستر به مراتب مقاومت کمتری نسبت به پوشش های اپوکسی پلی آمید یا پلی آمین دارند. و قدرت حفاظتی آن ها فقط از سیستم های آلکیدی مانند زینک فسفات آلکیدی و زینک کرومات آلکیدی مشابه آن بیشتر می باشد. اپوکسی آستر ها دارای چسبندگی بالا و انعطاف پذیری عالی برخوردارند ولی براقیت خوبی ندارند به دلیل اینکه به خودی خود گچی و پودری میشوند در اثر تابش خورشید در محوطه بیرونی به کار برده نمیشوند. معمولا پوشش ضد خوردگی که به عنوان آستر به کار میروند بهتر است جهت محافظت آن یک یا دو لایه دیگر روی آن اجرا شود تا کار بهتری داشته باشیم.یکی از انها ضد زنگ زینج ریچ اپوکسی است که برای دریافت قیمت ضد زنگ زینک ریچ با ایمن رنگ تاپ همراه شوید.

رنگ ضد خوردگی

رنگ اپوکسی ضد خوردگی + کولتار

 یکی دیگر از مشخصات رنگ اپوکسی ضدخوردگی کولتار اپوکسی می باشد که برای روی لوله های مدفون در خاک و مخازن مدفون در خاک به ضخامت 450 میکرون یا یک لایه ی 150 میکرونی اجرا می شود کولتار از قطران ذغال سنگ به دست می آید و تا حدودی به قیر نزدیک است یکی از پوشش های ضد خوردگی و محافظ و مقاوم در مقابل مواد معدنی و قلیایی خاک است فروش رنگ ضد خوردگی کولتار توسط این شرکت انجام میگیرد.

رنگ ضد خوردگی

کنترل و بازرسی پس از اجرای رنگ آمیزی

اندازه گیری ضخامت فیلم خشک

بررسی پیشرفت واکنش تشکیل فیلم

بررسی کیفی فیلم رنگ و نواقص احتمالی موجود

بعد از اطمینان از تشکیل فیلم رنگ و گذشت زمان لازم برای کیورینگ کامل آن با استفاده از ضخامت سنج فیلم خشک ، DFT فیلم ایجاد شده را در نقاط مختلف می سنجند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما