فروشگاه رنگ اپوکسی + بهترین قیمت خرید

فروشگاه رنگ اپوکسی تهران در  زمینه فروش انواع رنگ اپوکسی پلی آمید و پلی آمین با دانسیته بالا کار میکند.همچنین این فروشگاه در زمینه انواع ضد زنگهای صنعتی و مشاوره در زمینه انواع پوششها فعالیت میکند.ایمن رنگ تاپ را امین خود بدانید چون ما در سیاست کاری خود صداقت با مشتری و مشتری را جای خود میگذاریم و هرچند که سالها در این زمینه تجارب رنگ تجارب خوبی بدست آورده ایم.فروشگاه رنگ تهران واقع در تقاطع بهشتی میباشد ما منتظر درخواست خرید شما هستیم.

فروشگاه رنگ اپوکسی

فروشگاه رنگ اپوکسی کرج

حیطه فعالیت ایمن رنگ در زمینه فروش انواع رنگهای ساختمانی و صنعتی میباشد.ما رنگهای درخواستی شما را مستقیم از کارخانه بارگیری میکنیم.پشتوانه عظیم کارخانه رنگ اپوکسی یا رنگهای دیگر و پوشش صنعتی میتواند این اطمینان را به مشتری بدهد که با خیال راحت خرید کند. رنگ اپوکسی طبق درخواست مشتری تولید مشود.ممکن است درخواست اضافی بدهید یا سر پروژه مجبور شوید دوباره خرید کنید.ما در کنار شما هستیم و اگر در اجرای رنگ اپوکسی پیش بیاید کارشناسان ایمن رنگ همراه شما همچنان مشاوران دلسوزی هستند و مشتری را از خود میدانیم.

فروشگاه رنگ اپوکسی

اجرای رنگ اپوکسی کف

برای اجرای رنگ اپوکسی کف باید ابتدا زیر سازی انجام شود که شامل ساب زدن و اجرای پرایمر و بتونه کاری و درزگیری بتن یا موزائیک میباشد.هر چقدر پروژه حساستر باشد اجرای زیر سازی دقیقتر میشود.بعد از اجرای پرایمر اپوکسی،رنگ میانی اپوکسی با لیسه اجرا میشود و این رنگ اپوکسی پلی آمین در ضخامت 2یا 3 میل اجرا میشود البته اجرای آن ممکن است 4 الی5 مرحله انجام میشود.بعد از هر مرحله اجرای ساب دستی و چاله ها و درزها و برآمدگی پاک میشود.رنگ رویه اپوکسی پلی آمین

هم میتواند بصورت غلطکی اجرا شود که پوست پرتقالی میگویند که سرخوردگی نداریم و برای پروژهها یی نیز بصورت لیسه ای اجرا می شود مانند کف دارو سازیها و بیمارستانها و پارکینگها.تهیه و اجرایرنگ اپوکسی کف سالن و سوله و پارکینگ خود را به ایمن رنگ تاپ بسپارید و مطمئنا از اعتماد خود پشیمان نمیشوید.

فروشگاه رنگ اپوکسی

اجرای رنگ اپوکسی با پیستوله

معمولا اجرای رنگ اپوکسی پلی آمید و یا ضدزنگ صنعتی مانند زینک ریچ اپوکسی با پیستوله روی فلزات انجام میگیرد و اجرای رنگ اپوکسی پایه حلال معمولا با پیستوله اجرا میشود و ضخامت ایده آل برای اجرای رنگ اپوکسی پلی آمید با پیستوله 700 میکرون برای هر لایه است.معمولا باید شما بعد از هر لایه اجرای رنگ اپوکسی 12تا24 ساعت زمان دهید تا خشک شود.اجرای رنگ اپوکسی با پیستوله تخصص پرسنل مجرب اجرایی رنگ ایمن رنگ تاپ می باشد.

فروشگاه رنگ اپوکسی

بهترین قیمت خرید رنگ اپوکسی

به نظر چه زمانی بهترین قیمت رنگ اپوکسی را خرید می کنیم ؟ از نظر ما زمانی است که بهترین مشاور فنی در کنار شما باشد و بهترین سیستم پوششی با توجه به تنوع رنگ های اپوکسی به شما پیشنهاد دهد. ممکن است رنگ اپوکسی ارزان خرید کنید، ولی از نظر ما  آن چیزی که دنبالش بودید را پیدا نکرده باشید. پس برای اینکه خرید رنگ اپوکسی را با قیمت خوب تجربه کنید ابتدا نوع رنگ اپوکسی و سپس انتظاراتی که از رنگ دارید را به ما بگوئید تا مناسب ترین و ماندگارترین پوشش اپوکسی را تجربه کنبد. کسانی بودند که رنگ را با قیمت گزافی خریدند ولی چون رنگی که مناسب پروژه اشون نبود یکشبه پاک شد.

مشتری تعریف می کرد، زینک ریچ اپوکسی با درصد خیلی بالا و قیمت بالا   برای سالن قارچ خریده بودند ولی چون بخار  بود و شوک دمائی داشت . بعد از رنگ امیزی و قرار دادن در مسیر تولید ، صبح نگاه کرده بود که رنگ کلا پاک شده بود.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما