تولید کننده رنگ صنعتی مرغوب + کنترل و بازرسی قبل از اعمال

ایمن رنگ تاپ تولید کننده رنگ صنعتی مرغوب می باشد و پوشش های صنعتی نقش بسیار مهمی در زندگی ما دارند و انتخاب یک رنگ صنعتی نامرغوب می تواند منجر به ضرر شما شود. پس مشاوره بگیرید و هر رنگ قوی مناسب هر جایی نیست ممکن است رنگی را خیلی گران و پول زیادی پرداخت کنید ولی مناسب پروژه شما نباشد و انگار پول خود را دور انداخته اید. ایمن رنگ را مشاور امین خود در انتخاب لایه های رنگ صنعتی برای حفاظت از خوردگی بدانید.

تولید کننده رنگ صنعتی

 

تولید کننده رنگ پلی اورتان

رنگ پلی اورتان دوجزئی که پایه رزین جز A  در اختلاط با هاردنر جز B و حلال طی یک واکنش شیمیایی با تبخیر حلال فیلم بسیار سخت و انعطاف پذیری ایجاد میکند.

تولید کننده رنگ صنعتی باید به نوع رزین و کاربرد رنگ پلی اورتان تسلط داشته باشد. تا بتواند رنگ مرغوب و درخور مشتری و نوع پروژه تولید کند.

این رنگ را که مقابل نور ماوراء بنفش مقاوم است را رنگ در برابر یو وی می نامیم. یکی از بهترین رنگ های رویه و مقاوم در برابر آفتاب در جنوب کشور می باشد.

تولید کننده رنگ صنعتی

 تولید کننده رنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی از جمله رنگ های صنعتی حفاظتی بسیار مهم در صنعت رنگ به حساب می آیند. ما به عنوان تولید کننده رنگ اپوکسی در بازار شناخته شده هستیم و هر روز مشتریان جدیدی به سبد مشتریان ما افزوده می شود.چون بنای کار ما تولید رنگ اپوکسی اصول و حرفه ای است.این رنگ ها از سختی و انعطاف پذیری و ضربه پذیری بالایی برخوردارند.این رنگ ها را به عنوان پوشش رویه در مقابل آفتاب تحت هیچ شرایطی استفاده نکنید. اگر ضمانت بالایی   می خواهید بهتر است از رنگ اپوکسی پلی آمین استفاده کنید.

تولید کننده رنگ صنعتی

کنترل و بازرسی قبل از اجرای رنگ که عمدتا شامل مراحل زیر است

  1. کنترل آماده سازی سطح شامل چربی گیری و زنگ زدایی
  2. کنترل سندبلاست و رافنس سطحی
  3. کنترل مواد و مصالح مصرفی شامل رنگ تینر و مواد ساینده
  4. کنترل دستگاه و وسایل رنگ کاری
  5. کنترل شرایط محیطی آب و هوایی

تولید کننده رنگ صنعتی

قبل از سایش و ایجاد رافنس سطح ابتدا چربی زدایی صورت گرفته و کلیه گل جوشها و زوائد جوشکاری و نقاط تیز و برجسته محل های جوشکاری با وسایل مکانیکی و دستی صاف شده و آماده سندبلاست شود و تا حد امکان آلودگی های سطحی اعم از آثار زنگ زدگی و مواد محلول نمکی باقی مانده در خلل و فرج با وسایل مختلف تمیز و پاکسازی میشود. برای اطمینان از تمیزی سطح می توان از سولفات مس که سطح را بصورت برنزی نشان می دهد استفاده کرد و یا میتوان از کاغذ مخصوص آغشته به سیانید پتاسیم زرد رنگ استفاده کرد که چنانچه به سطح مرطوب تمیز شده چسبانده شود، در صورت وجود نمک های آهن محلول ، به رنگ لکه های آبی در می آیند و اثبات می گردد که هنوز ذرات نمک های محلول آهن در سطح باقی و بایستی مجددا با آب شیرین شستشو و تمیز شود. جهت تعیین رافنس سطحی از استانداردهای تصویری یا دستگاه سوزنی رافنس متر میتوان استفاده نمود. اعمال رنگ در شرایط آب و هوایی نامساعد همراه با بارندگی و وزش باد و غبار مانع اعمال رنگ در شرایط استاندارد می شود. به دمای محیط ، نقطه شبنم ، دمای سطح رنگ کاری و رطوبت نسبی هوا ، همچنین سرعت و جهت وزش باد نیز باید توجه شود. افزایش دمای محیط و سطح کار، موجب ایجاد پین هل و شره کردن رنگ شده و دمای پایین موجب عدم کیورینگ و طولانی شدن آن خواهد شد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما