لیست قیمت رنگ ترافیکی گرم با کیفیت و ماندگاری بالا

در جاده، مناطق خطر با کدهای رنگی مختلف بسته به نوع خطر نشان داده می‌شوند. برای تامین امنیت این مناطق، علائم مشخصه روی زمین با رنگ های ترافیکی دیده می شود. در این مقاله چه راهکارها برای رنگ امیزی گرم ترافیک ارائه شده است؟ و ما در این مورد بیشتر خواهیم فهمید.

رنگ مورد استفاده برای کشیدن خطوط ترافیکی می گوید که رنگ ترافیک، که یکی از ان ها رنگ ترافیک اکرلیک است، باید توسط کارخانه یا مراکز تولید، توزیع و عرضه مطمئن تامین شود.

رنگ ترافیک اکریلیک مانند رنگ ترافیک گرم با انواع رنگ های دانه و همچنین رنگدانه مقاوم به عوامل جوی و تولید. رنگ ترافیک اکریلیک چسبندگی بسیار خوبی به سطح اسفالت و بتن دارد و برای اسفالت خیابان، جاده، باند، باند فرودگاه و جاده بین شهری استفاده می شود.

مشخصات فنی این محصول بدون محدودیت یا سفید مات، درصد حجمی مواد جامد ۵۳٪، جرم حجمی ۵/۱ گرم / سانتی متر مکعب، میزان پوشش نوری برای ۴۰۰ میکرون ضخامت فیلم خشک ۱.۳۲ متر بر لیتر، زمان خشک کردن سطح در نمونه با دمای ۲۵ درجه سانتی گراد ۱۵ دقیقه، زمان خشک کردن برای جابجایی در دمای ۲۵ درجه ۳۰ دقیقه، زمان خشک کردن کامل در ۲۵ درجه سانتی گراد ۸ ساعت و زمان نگهداری محصول در دمای مناسب ۵۰۰ سال است.

رنگ گرم ترافیکی

مشخصات فنی این محصول بدون محدودیت یا مات سفید، درصد ماده جامد ۵۳٪، جرم حجمی ۵/۱ گرم / سانتی متر مکعب، نرخ پوشش نوری برای ۴۰۰ میکرون ضخامت فیلم خشک ۱.۳۲ متر بر لیتر، زمان خشک کردن سطح در نمونه با دمای ۲۵ درجه سانتی گراد ۱۵ دقیقه، زمان خشک کردن برای جابجایی در دمای ۲۵ درجه ۳۰ دقیقه، زمان خشک کردن کامل در ۲۵ درجه سانتی گراد ۸ ساعت و زمان نگهداری محصول در دمای مناسب ۵۰۰ سال می باشد.

رنگ ترافیکی چیست

رنگ نسبتا جدید است از زمانی که برای اولین بار در مکزیک در دهه ۱۹۵۰ ظاهر شد، این ماده عمدتا از رنگدانه های مصنوعی و یک اتصال: امولسیون اب و اکریلیک یا رزین پلیمری، حالا ما می خواهیم بدانیم چه رنگ ترافیک است، پیگیری با ما.

اولین ویژگی رنگ ترافیک و احتمالا بزرگترین مزیت ان رقیق سازی ان در اب است، بنابراین کار و تمیز کردن برس سریع تر و راحت تر است، انعطاف پذیری است که اجازه می دهد رنگ های ترافیکی به راحتی مخلوط شوند، به راحتی به صورت انتخابی از حمایت های مختلف و بوی کم استفاده می شود.

رنگ ترافیکی چیست

ویژگی بعدی رنگ ترافیک، خشک شدن سریع ان است، در واقع خشک کردن سریع اجازه می دهد لایه های متوالی رنگ در نرخ های بالاتر اعمال شود، با این حال، در صورت لزوم، شما می توانید زمان خشک شدن با مواد غیر شفاف را افزایش دهید، یکی دیگر از مزیت این محصول قیمت مقرون به صرفه تر از رنگ روغن است، رنگ ترافیک خواص منحصر به فردی دارد که واقعا تبدیل به امکانات هنری.

این رنگ از رزین مصنوعی بر پایه اب ساخته شده است که رنگدانه ها را به هم متصل می کند، این ترکیب شیمیایی به این معنی است که بر خلاف رنگ روغن دارای حلال های سمی نیست، به هنرمندان اجازه می دهد تا بدون به خطر انداختن سلامتی خود با رنگ ترافیک کار کنند، نکته مهم در مورد این ترکیب این است که به دلیل ان بر اساس اب است، ان را اسان برای تغییر قوام ان است.

این می تواند در سطوح مختلف برای ایجاد یک اثر مشابه رنگ روغن، یا رقیق با اب برای ایجاد یک اثر ابرنگ، یا مخلوط ان با خمیرمایه و میکروب برای ان یک بافت و اثر منحصر به فرد است که توسط هیچ تکنیک دیگری به دست نمی اید، رنگ ترافیک به سرعت خشک می شود، بنابراین ایده ال برای لایه لایه و اجازه می دهد تا یک لایه ضخیم ایجاد شود.

رنگ ترافیکی چیست

پایه یک پلیمر اپوکسی است که با یک هاردنر ترکیب شده است، این ترکیب باعث می شود که رنگ به سرعت سفت شود و به سطح حجم، با این حال، مراقب باشید، زیرا پس از مخلوط شدن رنگ ترافیک، باید ان را هر چه زودتر اعمال شود، در واقع زمان یک عامل تعیین کننده در استفاده از رنگ ترافیکی است.

رنگ ترافیک به طور عمده سه مزیت دارد، اول این است که ان را تقریبا به یک کاربرد جهانی، ان را به هر نوع از پروژه اعمال می شود، مزیت دوم مقاومت ان، ترکیب رنگ با هاردنر قادر به به به دست اوردن سطح صاف و فوق العاده مقاوم است.

رنگ ترافیک عملکرد عالی حتی در کت بسیار در معرض، اسیب دیده و نه خراش، به ذکر شرط استفاده از دستورالعمل، به ذکر نیست که این رنگ با دوام تر از هر رنگ دیگر، در نهایت، این رنگ خاص دارای بسیاری از زیبایی و بهترین نتیجه با اینه است.

رنگ ترافیکی چیست

رنگ ترافیکی اکریلیک

تابلوهای ترافیکی و خطوط باید به نحوی باشند که هنگام عبور از خودروها تمیز و یا پاره نشوند، برای این منظور، انها از رنگ های ترافیکی اکریلیک استفاده می کنند که بسیار قوی است، بنابراین ترک خورده و یا شسته نشده است و عمر ماندگاری بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارد.

این رنگ یک جزء است و باید به طور کامل در هنگام مصرف به عنوان کاملا همگن و تک دست، سپس به مقدار مورد نیاز از تینر برای رنگ مناسب برای اجرا اضافه کنید، و اماده برای استفاده و خط، سطح باید تمیز و تمیز و عاری از هر الودگی مانند گرد و غبار، چربی و روغن های دیگر باشد به طوری که بهترین پاسخ را می توان از رنگ ترافیکی به دست اورد و بهترین درجه حرارت برای خط ترافیکی با رنگ بین ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد است.

دمای سطح سه درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت نسبی کمتر از ۸۰٪ است، تجهیزات مورد نیاز برای اجرای پوشش رنگ می تواند به دستگاه های تخصصی برای رنگ ترافیکی، غلطک، برس، اسپری و غیره ارجاع داده شود که باید کاملا سالم و تمیز و بدون هر گونه الودگی باشد.

رنگ ترافیکی اکریلیک

کارخانه رنگ ترافیکی اکریلیک

کارخانه‌ها و مراکز مختلف برای تولید محصولاتی مانند رنگ اکریلیک ترافیک کار می‌کنند که هر کدام می‌توانند انواع مختلفی از محصولات را با توجه به تکنولوژی‌های به‌روز تولید کنند. یکی از انواع رنگ های ترافیکی در رنگ های ترمو پلاست اکریلیک ذکر می شود.

این رنگ بر اساس رزین های اکریلیک گرمانرم طراحی و ساخته شده است و با توجه به شرایط محیطی کشور، چسبندگی به همراه مقاومت به سایش و سرعت بسیار بالای خشک کردن این رنگ بر روی سطوح مانند سیمان و آسفالت بسیار قابل توجه است.

این رنگ دارای رنگ دانه ها و انکسار های مقاوم در برابر مواد شیمیایی است که به اندازه ای که در رشته های جاده ای، پارکینگ، باند فرودگاه و به طور کلی در مسیرهای ترافیکی استفاده می شود.

توصیه می شود استنشاق مداوم بخار حلال این رنگ به شدت در فضاهای بسته قابل اجتناب باشد و حتی از لوازم خانگی ایمنی مانند ماسک و دستکش سه بعدی باید استفاده شود. در صورت تماس با ان، مواد را با پوست و پشم اب بالا می‌شویند. علاوه بر این، این رنگ قابل اشتعال بوده و باید از هرگونه گرما، جرقه و شعله دور باشد.

کارخانه رنگ ترافیکی اکریلیک

تولید رنگ ترافیکی

به منظور تولید و همچنین تولید رنگ های ترافیکی، مانند سایر تجهیزات ترافیکی، موارد بسیاری باید براورده شود یا کیفیت نهایی باید پذیرفته شده و محصول قابل استفاده باشد.

در هنگام اجرای رطوبت باید طوری باشد که قطرات اب روی سطح جمع اوری نشوند. روش اعمال رنگ باید به خوبی ترکیب شده و به نازک‌تر اضافه شود تا ویسکوزیته مناسب حاصل شود. هنگام انجام این کار، رنگ در مخزن اغلب مخلوط و اسپری با فاصله مناسب نازل است.

تجهیزات مورد نیاز برای رنگ مورد استفاده را می توان به اسپری بدون هوا با قطر نازل ۰.۱۳ در ۰.۱۵ اینچ، اسپری هوا با قطر نازل ۱.۵ میلی متر و فشار ۳ تا ۵ اتمسفر، اسپری توسط همچنین ابزار استفاده شده در عملیات خط است.

کاربرد رنگ های ترافیکی در جاده، خیابان، خودرو، پیاده روی، پارکینگ، پارکینگ، مناطق سرعت، فرودگاه ها، بزرگراه ها و تقاطع ها، پیست دوچرخه سواری، زمین ورزش، دوچرخه سواری پیست، پیست اتومبیل رانی و خط ایستگاه اتوبوس برای بررسی مرزهای ایستگاه می باشد.

تولید رنگ ترافیکی

پخش و عرضه رنگ ترافیکی

خرید و فروش این رنگ ها باعث ایجاد مراکز توزیع برای گرم شدن بازار گردیده است. این رنگ ها هر روز براساس رزین های اکریلیک، وینیل، کلروچو و ترموپلاستیک تولید و به بازار عرضه می شوند.

رنگ‌های ترافیکی یک رده رنگ صنعتی در نظر گرفته می‌شوند. اگر شما یک تردمیل مناسب را در بین خیابان ها و جاده های بین شهری می بینید، به این دلیل است که زهکشی جاده اصلی با رنگ های ترافیکی ساخته شده است.

رنگ های ترافیکی سرد تک جزئی و رنگ های ترافیکی گرم دو رنگ است، با یک جزء رنگی از رنگ ان را کمتر در برابر رنگ های گرم ترافیک مقاوم می کند، بنابراین از رنگ تک رنگ جاده های کوتاه مدت و خیابان های کم ترافیک استفاده می کند و برای مناطق پر ترافیک مانند خیابان ها و پارکینگ شلوغ و بسته بندی شده مناسب نیست.

پخش و عرضه رنگ ترافیکی

از رنگ های ترافیکی میزها، می توان ان را به عنوان پلی اورتان، که دارای مزیت بزرگ است و این است که مقاومت بالا در برابر نور خورشید و بسیار مقاوم در برابر تغییرات جوی است.

مجموعه ما با توجه به علوم جهان و همچنین بر اساس تجربه، می تواند انتخاب خوبی برای خرید شما مشتریان عزیز باشد.

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و همچنین خرید و فروش در پلت فرم اینترنتی، شما می توانید خرید بسیار راحت و امن را با بازدید از وب سایت رسمی ما در هنگام بازدید از محصولات ما، همچنین شما می توانید به طور مستقیم با متخصصان ما تماس بگیرید با پر کردن فرم در صفحات رسمی وب سایت ما.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما