رنگ ترافیکی برای استخر پارکینگ نما

به منظور تعیین علایم و نشانه های جاده ای، رنگ های ترافیکی که شامل یک لایه نازک از رنگ می باشند و همچنین یک رنگ استخری و رانندگی به دلیل مقاومت سایشی بالا، مقاومت مکانیکی و ضربه خوب و انعطاف پذیری بالا برای استخرهای ترافیکی و شنا در سطح اسفالت و بتنی پیشنهاد می گردد و شما همچنین می توانید نمای منطقه پارکینگ خود را با استفاده از رنگ صحیح ترافیک حرفه ای کنید، و استفاده از ابزارهای درست مانند استنسیل بتن و دستگاه نقاشی موجب استفاده شما می شود و همچنین می توانید از این رنگ برای مشخص کردن محل های توقف استفاده کنید.

تابلوهای رنگ براق خیابان، خطوط آن و نور کم رنگ جداول، پرسش هایی را درباره اینکه چرا خطوط رنگ خطوط ترافیکی به این شکل است برانگیخته است؟

رنگ اپوکسی و اکریلیک عموما سرد، اپوکسی و رنگ اکریلیک تنها رنگ‌های صنعتی مورد استفاده در طول پرده هستند و رنگ‌های صنعتی و مبتنی بر اکریلیک و گرمانرم هستند و برای رنگ‌های ترافیکی استفاده می‌شوند و اکثر رنگ های ترافیکی برای خط زدن و هدایت اتومبیل ها و کنترل انها استفاده می شود و خطوط عابر پیاده و حریم خصوصی نیز با استفاده از این رنگ ها انجام می شود و این رنگ ها نیز در بسیاری از پانل های شب تاب استفاده می شود.

رنگ های ترافیکی به سه دسته تقسیم می شوند: رنگ های گرم، سرد و چند جزئی و رنگ های گرم در خودرو به دلیل خشک شدن سریع مورد استفاده قرار می گیرند، چرا که خودروها نمی توانند برای مدت طولانی در بزرگراه حرکت کنند. رنگهای سرد نیز برای ساخت خط درون شهری استفاده می‌شوند و رنگهای چند جزئی نیز استفاده می‌شوند.

بسیاری از مردم به دنبال رنگ کردن درب ورودی پارکینگ و حیاط خانه خود و شاید به دنبال رنگ کردن مسیرهای منتهی به ویلا در دهها, رنگ مناسب و انتخاب درست این افراد رنگ است.

رنگ های ترافیکی اپوکسی محبوب هستند و دارای قدرت بالا و مناسب برای ساخت جاده و خودرو به دلیل تنوع رنگ انها است. البته، شما باید بدانید که ماندگاری رنگ ترافیکی اپوکسی بستگی به عوامل مختلفی مانند چگونگی استفاده از ان، منطقه ای که ان اجرا می شود، و کیفیت خود رنگ دارد و همچنین، زمان ماندگاری رنگ‌های ترافیکی اپوکسی سرد در هوای سرد و با بارش برف و باران کاهش می‌یابد. یک عامل دیگر، تداوم رنگ های ترافیکی در اسفالت است، اگر کیفیت اسفالت بد باشد، آن را به سرعت قبل از مهلت رنگ ترافیک ناپدید می شود و به طور کلی مقاومت خودروهای اپوکسی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی از مهمترین ویژگی‌های رنگ‌های ترافیکی است.

رنگ ترافیکی اکریلیک

یکی دیگر از انواع رنگ‌های پرمصرف برای مسیرهای مختلف خیابان‌ها و اتوپلیت‌ها رنگ اکریلیک ترافیک، رنگ اکریلیک ترافیک به دلیل ساخت آن بر اساس رزین اکریلیک ترموپلاستیک است و با توجه به شرایط محیطی کشور از کیفیت عالی برخوردار است.

مقاومت به سایش و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی، چسبندگی بسیار بالا به اسفالت، سرعت بسیار بالا در عملیات خشک شدن و ماندگاری طولانی مدت این رنگ ویژگی‌های مثبت آن می‌باشد. رنگ های ترافیکی اکریلیک همچنین دارای رنگدانه هایی است که نور را منعکس می کنند و در شب بسیار مفید هستند؛ انها از رنگ ترافیک اکریلیک در خطوط جاده، پارکینگ، باند فرودگاه و در همه جاده های ترافیکی استفاده می کنند و رنگ ترافیکی اکریلیک یک محصول صادراتی است که به دلیل سرعت بالای ان در خشک کردن مناسب برای استفاده در بزرگراه های مختلف و اتوبان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ ترافیکی شب تاب

امروزه در بسیاری از کشورهای توسعه یافته که تکنولوژی تولید انواع رنگ را دارند، رنگ ترافیکی نیز به دلیل رنگ دانه خود در شب و انعکاس نور در مقابل خودرو تولید می شود و رنگ شب تاب ترافیکی در جاده هایی که چراغ ندارند بسیار مهم است؛ چون خطوط راهنمای جاده حریم خصوصی اتومبیل ها و جاده های رانندگان را نشان می دهند. همچنین، اگر هیچ خط عبوری وجود نداشته باشد، می تواند باعث اتفاقات بدی شود.

در دنیای امروز، دولت‌های مختلف تصمیم گرفته‌اند که از انواع رنگ شب بازتابی یا انعکاسی استفاده کنند، زیرا این رنگ نور اتومبیل را منعکس می‌کند و به راننده دید خوبی از جاده می‌دهد.

رنگ ترافیکی شب تاب

رنگ ترافیکی برای استخر

بطور کلی، انهایی که باید در نظر گرفته شوند با انهایی که در انتخاب کاشی های مناسب استخر تفاوت دارند و لازم به ذکر است که شرایط اقلیمی و اندازه‌ی آب استخر و طول و عرض استخر در انتخاب رنگ استخر مهم است و یکی از رنگ هایی که شما می توانید در استخر استفاده کنید رنگ ترافیک است که بسیار مقاوم در برابر سایش و مقاومت مکانیکی و ضربه است، مناسب برای استفاده استخر شنا در سطوح بتن و اسفالت، انعطاف پذیری بالا توصیه می شود. مشخصات رنگ ترافیکی عبارتند از خشک کردن سریع، مقاومت در برابر سایش بالا، مقاومت در برابر اتمسفر بالا، چسبندگی بالا، قدرت فرار رنگ بالا، ارزش رنگ فرار برای ترافیک، ضد اب و همچنین از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشند.

رنگ ترافیک پارکینگ

نوار پیش ساخته سرد می تواند برای پارکینگ استفاده شود زیرا این رنگ ها مقرون به صرفه هستند و عملکرد کمی دارند و پرتاب می کنند و با توجه به تنوع رنگ‌های ترافیکی، شتاب‌دهنده یا حلال‌ها با قیمت‌های مختلف وجود دارند و حلال‌های ترافیکی پارکینگ مانند حلال‌های رنگ ترافیک گران‌تر از رنگ‌های معمولی رنگ اکریلیک هستند و برای نقاشی و پارکینگ نیازی به زیرساخت نیست، زیرا دیوار پارکینگ در معرض دود و ترافیک است، و رنگ روغن در هوای خشک استفاده می شود و روغن در برابر دود خودروها مقاوم است، و ما از رنگ اکریلیک ترافیک همراه با لعاب استفاده می کنیم.

طبقه پارکینگ یک محل عبور است، و ما نیاز به استفاده از رنگ های با دوام برای طبقه پارکینگ، و رنگ های سرد مناسب تر است، و منطقه پارکینگ باید قبل از خط پاکسازی و استفاده از پریمر تمیز و خشک باشد.

رنگ ترافیک پارکینگ

رنگ ترافیکی نما

بسته به شرایط و نیاز افراد با رنگ نما، انواع مختلفی وجود دارد، یکی از انها رنگ ترافیک است و شما می توانید خانه خود را به روشی که در این مقاله شرح داده شده است رنگ امیزی کنید. اجرای نمای ساختمان بسته به نوع پروژه، برای ساختمانهای قدیمی که نیاز به بازسازی یا ساختمانهای جدید دارند، متفاوت است.

فرایند رنگ امیزی نمای ساختمان به شرح زیر است: اول، لایه میانی یا بافت بسته به نوع مصالح ساختمانی انتخاب شده تغییر خواهد کرد و لایه میانی از سنگدانه‌های طبیعی در برخی از رنگ‌های نمای ساختمان تشکیل شده است. اولین قدم، نظافت و ایمن سازی نمای بیرونی است، دومین قدم شستن نمای بیرونی در مرحله سوم و حذف و تعمیر نما باید انجام شود. پس از ترک و تعمیر، کار یا استفاده از اغازگر در نهایت با رنگ کردن نمای اصلی ساختمان انجام خواهد شد.

اخرین لایه، براساس نوع محصول و شرایط اب و هوایی منطقه و در برخی از رنگ‌های نمای ساختمان، رنگی است که محافظ و تزئینی است و بهترین زمان برای رنگ کردن نمای ساختمان فصل گرم سال است و قبل از شروع رنگ امیزی باید هوای منطقه را بررسی کنید.

رنگ ترافیکی خط کشی پارکینگ

قسمت اول که در داخل ساختمان مورد توجه است و پارکینگ قابل توجه است و استفاده از ترافیک داغ در پارکینگ بسیار رایج است، و مزایای خود را دارد و مثال اول، پارکینگ است که از تنش بین ساکنین ساختمان جلوگیری می‌کند. در حالت دوم، پارکینگ به استفاده بهینه از فضای پارکینگ منجر می‌شود. سومین مورد از پارکینگ یک فضای تعریف شده برای هر فرد فراهم می کند. مورد چهارم از پارکینگ مسیر ترافیک در پارکینگ را مشخص می کند. مورد پنجم پارکینگ خط از ایجاد ترافیک غیر ضروری جلوگیری می کند.

رنگ ترافیکی خط کشی پارکینگ

رنگ ترافیک ساختمانی

راه ها و جاده ها از مهمترین وسایل ارتباطی جاده ای به شمار می روند که از طریق ان ترافیک روزانه بسیاری عبور می کند و بنابراین برای جاده ها و خیابان ها، شما باید از رنگی استفاده کنید که پیوستگی بسیار بالایی دارد، رنگ ترافیک گزینه ی خوبی است و همچنین این رنگ ها را شما می توانید در صنعت ساختمان استفاده کنید.

رنگ ترافیکی بتن

رزین های ترموپلاستیک، لاستیک کلر، وینیل و اکریلیک موارد اصلی ترافیک اپوکسی با رنگ سرد هستند و برخلاف نام ان، تنها برای نشان گذاری در خیابان استفاده نمی شود و لازم به ذکر است که رنگ های ترافیکی، ویژگی هایی دارند که می توان به انها اشاره کرد. این ویژگی ها بسیار انعطاف پذیر بوده و بر روی سطوح بتنی، اسفالت و غیره به راحتی قابل اجرا می باشند و انها سریع تر از رنگ های دیگر خشک هستند و چسبندگی بالایی دارند و بنابراین بسیار با دوام هستند.

رنگ ترافیکی بتن

رنگ جدولی ترافیکی

پس از اطمینان از شرایط اب و هوایی مطلوب برای عملکرد رنگ میز ترافیکی، باید شرایط سطح را در نظر گرفت تا سطح از رطوبت و هرگونه الودگی مانند گرد و غبار، چربی و غیره ازاد باشد. برای دویدن، پس از باز کردن در قوطی اهنی، محتویات جعبه به هم می‌خورد تا کاملا یکنواخت شود و سپس با استفاده از تینر روغن پیوسته، ویسکوزیته را می توان به حد دلخواه کاهش داد و سپس با غلتک یا پیستون برای اجرای رنگ استفاده شد.

قیمت رنگ ترافیکی جدولی

شما می توانید رنگ ترافیک را به روش های مختلف مانند خرید اینترنتی خریداری کنید و رنگ هایی که برای رنگ کردن میز کنار خیابان استفاده می شود فقط رنگ های ترافیکی است و رنگ میز خیابان برای زیبا کردن شهر و تعیین تقدس خیابان مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت رنگ ترافیکی جدولی

رنگ طرح ترافیک

یکی از مهم‌ترین تجهیزات ترافیکی رنگ ترافیک است که در انواع مختلفی مانند رنگ‌های سرد دو جزئی، رنگ‌های سرد تک جزئی، رنگ‌های گرم ترافیک و غیره تولید می‌شود. رنگهای ترافیکی برای مشخص کردن مسیرهای ایمنی و طرح های بیشتر در جاده ها و خیابان ها استفاده می شوند، و شما می توانید رنگ ترافیکی را که می خواهید با بازدید از بخش عمده خرید در سایت ما سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما