اشنائی با رنگ مخازن گازوئیل و بنزین +قیمت استثنائی خرید رنگ

آیا میدانید بهترین رنگ برای مخازن سوخت گازوئیل و بنزین چیست؟ پوشش بیرونی مخازن سوخت و پوشش داخلی مخازن با هم فرق می کند؟ چرا بهتر ایست برای پوشش داخل مخازن سوخت مانند بنزین و گازوئیل از ضد زنگ استفاده کنیم؟ برای رنگ آمیزی داخل مخازن صنعتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ برای پوشش بیرون مخازن سوخت که داخل زمین قرار می گیرند بهتر است از کولتار اپوکسی به عنوان رنگ رویه استفاده کنیم . پرایمر رنگ میانی نیز باید اجرا شود.

رنگ مخازن گازوئیل

رنگ آمیزی مخازن صنعتی

ابتدا باید بدانیم میخواهیم چه مخزنی را رنگ کنیم و چقدر هزینه کرده ایم؟ انتظارمان از پوشش های حفاظتی مخزن چیست؟ قرار است داخل مخزن چه محصولی انبار کنیم؟ آنچه مهم است باید توجه کنیم که رنگ آمیزی مخزن باید به شکل حرفه ای انجام شودو هر کس نمی تواند بگوید که من مجری رنگ داخل مخزن هستم. به دلیل فعل و انفعالات شیمیایی یک رنگ صنعتی داخل مخزن گازهایی خارج می شود و برای یک مجری ناشی خیلی خطرناک است مجری باید تجهیزات کافی برای رنگ آمیزی داشته باشد. یه فن هواکش خیلی میتواند به شما کمک کند. بنابراین باید توجه کنیم که همه لایه های رنگ و پرایمر و رنگ میانی به درستی انجام شود.

رنگ مخازن گازوئیل

پوشش داخل مخازن گازوئیل و بنزین + خرید 

برای رنگ کردن پوشش داخل یک مخزن بنزین و یا گازوئیل ابتدا تمیز کاری و سندبلاست انجام میگیرد.برای آستر از زینک ریچ اپوکسی با درصد بالا استفاده کنید خصو صا قسمت پایین با کف مخازن در قسمت تحتانی به دلیل سنگین بودن قرار می گیرد و آنجا همیشه آب است. برای لایه دوم از رنگ میانی اپوکسی با کیفیت اجرا می شود. که میزان مصرف ان تقریبا یک کیلوگرم در 3 مترمربع است رنگ میانی نیز حدود سه و نیم متر بر یک کیلوگرم و رنگ رویه کولتار هم حدود دو و نیم کیلوگرم بر یک متر مربع. توجه داشته باشید که تمام لایه ها باید اصولی اجرا شوند و تحت هیچ شرایطی  این رنگ ها را بدون هاردنر اجرا نکنید. ممکن است رنگ بدون هاردنر هم یه مقدار خشک شود ولی پخت نمی گردد. و در اینده به مشکل می خورید.

هرچند بهترین رنگ ضد خوردگی را بخرید  ولی اگر به صورت  غیر حرفه ای اجرا شود ، انگار پول خود را دور ریخته اید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما