گلاسبید و کاربردهای آن +قیمت عالی

اصلی ترین ماده اولیه گلسبید ضایعات شیشه یا شیشه بازیافتی میباشد.ریز دانه های کروی شکل شیشه ای را گلسبید میگویند.با گلاسبید و کاربردهای آن اشنا می شوید. و اندازه آنها از0تا1200 میکرون است ویکی از موارد عمده کاربرد گلسبید استفاده در ترکیبات رنگ ترافیکی جهت افزایش قدرت دید راننده در شب است.برای تضمین امنیت جاده ها خطکشی باید طوری باشد که حتی در شب برای دید راننده مشهود باشد یعنی قدرت بازتاب نور آن بالا باشد.در ساعاتی که هوا روشن است خط کشی محور جاده بخاطر تضاد رنگ خطکشیها(سفید و زرد)با سطح تیره جاده به راحتی قابل مشاهده است اما در شب چیزی که باعث سهولت دید راننده میشود وجود گلسبید در خطکشیها است و بدون وجود گلسبید دیدن جاده برای راننده تقریبا غیر ممکن است.ذرات ریز کروی شکل گلسبید بصورت آینه های کوچک عمل میکند و در شب نور چراغ اتومبیل را به چشمان راننده بازتاب میدهد و موجب سهولت دید راننده و انعکاس نور میشود.گلسبیدها دارای سطحی یکدست،بدون ناخالصی و در قطرهای مختلف و کاملا گرد هستند.

کاربرد گلاسبید

روش تولید گلاسبید

گلسبیدها معمولا بر اساس روشهای شیشه سازی دسته بندی میشوند کارخانه سرند شده و ضایعات آن جدا سازی می شود. بعد از قرار دادن در زیر چکش های خورد کننده شیشه سایز بندی شده و در معرض فشار هوای گرم و به صورت معلق در می ایند . شیشه های میکرونیزه در هوای گرم معلق شده و میچرخند و به شکل کروی در می ایند. بعد از این مرحله شروع به سرد کردن آن می کنند . شیشه های ضایعاتی جام و ساختمانی در ساخت گلاسبید هستند .بهترین نوع گلسبیدها بشکل پودر و کروی بوده و بدون شکستگی هستند.

انواع گلاسبید

گلسبیدهای900تا1200 میکرونی برای وسایل تزیینی،تا اندازه 0تا 500 میکرون برای سند بلاست و گلاسبید ترافیکی  125 تا 850 میکرون و 125 تا 710 میکرون برای خط داخل رنگ گرم و روپاش رنگ ترافیکی خط کشی  استفاده می شوند. این مهره های کروی شکل  برای حفاری چاههای نفت و روانسازی بتن نیز مورد استفاده قرار میگیرد. برای دریافت قیمت روز گلاسبید با ایمن رنگ تاپ همراه شوید.

کاربرد گلاسبید

کاربرد گلاسبید

گلسبیدها به عنوان فیلر،تمیز کردن سطح فلزات،اطفاء حریق،بهبود آسیاب،تولید وسایل دکوری،اکتشاف نفت،تونر جوهر دستگاههای کپی،خطکشی جاده ها و اتوبانها و….مورد استفاده قرار میگیرد.بیشترین کاربرد گلاسبید در رنگ سازی و آسیابهای صنعتی میباشد. البته برای اسیاب ای صنعتی از شیشه های کروی بالای 2 میلی متر استفاده می شود.

 ویژگیهای یک  گلسبید خوب 

  • سطح یکدست
  • درصد گردی بالا
  • بدون حباب
  • تنوع قطری میکرونیزه
  • سطح یکدست و روشن
  • فاقد ناخالصی
  • روشن و شیشه ای
  • بدون ذراتی ماننده براده اهن و ضایعات دیگر

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما